waszek18 Opublikowano 12 Lipca 2014 #211 Opublikowano 12 Lipca 2014 Opłata za kuriera została przelana. Pozdrawiam. Powiedz jeszcze Zbysiu, czy adres wysyłki mamy już wysyłać Ci na priv? Zaczynasz już to kolekcjonować, czy jeszcze się z tym wstrzymać, aby nie robić Ci z tym zamieszania?
rebelde Opublikowano 12 Lipca 2014 #212 Opublikowano 12 Lipca 2014 18,70 przelane w piatek adres do wysylki w tytule przelewu DZIEKUJE BARDZO
Misiek Opublikowano 13 Lipca 2014 #213 Opublikowano 13 Lipca 2014 Czy krakusy chcą połączyć przesyłkę w jedną paczkę ? 1
tomek-o26 Opublikowano 13 Lipca 2014 #214 Opublikowano 13 Lipca 2014 Misiek, wczoraj przelałem kaskę na kuriera. Chyba, że Zbigniew zapakuje w jedną pakę i później sobie odbierzecie ode mnie.
Misiek Opublikowano 13 Lipca 2014 #215 Opublikowano 13 Lipca 2014 Jeśli o mnie chodzi to nie problem. Kosztem przesyłki się podzielimy.
esku Opublikowano 14 Lipca 2014 #216 Opublikowano 14 Lipca 2014 Crav - czy nie będzie problem jak odbiorę osobiście jak się już spotkamy?
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Gość pemergency Opublikowano 14 Lipca 2014 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. #217 Opublikowano 14 Lipca 2014 Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych Kurier dzisiaj odebrał paczkę, więc możecie się jej spodziewać w Polsce w czwartek lub piątek, co daje 2-3 dni poślizgu względem początkowych założeń. W tym momencie kończy się część akcji NLS, za którą byłem odpowiedzialny. Paczka została ubezpieczona według standardowego ubezpieczenia DPD na kwotę 5000zł, a Zbyszek otrzymał numer referenyjny dzięki, któremu będzie w stanie zlokalizować przesyłkę w każdej chwili. Dziękuję wszystkim za współpracę i szybkie wpłaty Pozdrawiam... 12
esku Opublikowano 14 Lipca 2014 #218 Opublikowano 14 Lipca 2014 To my Tobie bardzo dziękujemy za całą akcję.
krzysiekkk Opublikowano 14 Lipca 2014 #219 Opublikowano 14 Lipca 2014 dziekujemy. Jesli chcecie krakuski czyli misiek i tomek to ja jeszcze nie placilem za przesylke mozna sie dogadac
japko Opublikowano 14 Lipca 2014 #220 Opublikowano 14 Lipca 2014 dopłata 18,70 przelana. Czekam niecierpliwie na przesyłkę, a właściwie to pysie czekają.
Rekomendowane odpowiedzi