marek_z_81 Opublikowano 23 Lipca 2014 #231 Opublikowano 23 Lipca 2014 Zbyszku możesz przybliżyć mniej więcej czas kiedy będziesz wysyłał? Pytam bo urlopik się zbliża i kurier może nikogo nie zastać.
crav Opublikowano 23 Lipca 2014 #232 Opublikowano 23 Lipca 2014 Wczoraj oddałem większość w tym twoja i dziś powinni je wysyłać 7
crav Opublikowano 24 Lipca 2014 #233 Opublikowano 24 Lipca 2014 mam złą wiadomość...kurier odbierze wszystkie paczki dopiero w poniedziałek ze sklepu do którego zawiozłem paczki wiec będzie poślizg. Oczywiście będę naciskał by to szybciej wysłali...
esku Opublikowano 24 Lipca 2014 #234 Opublikowano 24 Lipca 2014 Niektórzy tej złej wiadomości mogą nie przeżyć.
crav Opublikowano 24 Lipca 2014 #235 Opublikowano 24 Lipca 2014 czynnik niezależny ode mnie... starałem się jak najszybciej poważyć...
jacio Opublikowano 28 Lipca 2014 #237 Opublikowano 28 Lipca 2014 Dotarł i do mnie. Co prawda zamiast do Łodzi to do Kutna, ale nie ma sprawy, bo mam po drodze jak z Mazur będę wracał. Panowie pemergency i crav serdeczne podziękowania i szacun za to że Wam się chciało. Wielkie dzięki
marek_z_81 Opublikowano 28 Lipca 2014 #238 Opublikowano 28 Lipca 2014 Mam i ja. Jeszcze raz dzięki za świetnie przeprowadzoną akcje no i tak jak kolega wyżej napisał "że Wam się chciało"
waszek18 Opublikowano 28 Lipca 2014 #240 Opublikowano 28 Lipca 2014 DZiękuję za przesyłkę. Wszystko jest ok. Pozdrawiam
Rekomendowane odpowiedzi