crav Opublikowano 28 Lipca 2014 #241 Opublikowano 28 Lipca 2014 jednak poszło większość w piątek super!
Rafał77 Opublikowano 28 Lipca 2014 #242 Opublikowano 28 Lipca 2014 Panowie wielkie dzięki. Doszło i Pozdrawiam:D
crav Opublikowano 28 Lipca 2014 #243 Opublikowano 28 Lipca 2014 Nachodzi mnie refleksja... Jeśli ja będę kiedykolwiek działać przy takiej akcji to bez pw z adresem telefonem i @ paczki nie będę wysyłał. Oczywiście nie zniechęcam się...
Slawek-meszek Opublikowano 28 Lipca 2014 #244 Opublikowano 28 Lipca 2014 Do mnie też dotarła. Dziękuje panowie za zaangażowanie. Pyrsyk
tomek-o26 Opublikowano 28 Lipca 2014 #245 Opublikowano 28 Lipca 2014 Do Krakowa prawie dotarła; nie było mnie w domu, a gów......ny gls nie dowozi po 15-tej, także dopiero jutro odbiorę z parcelshopa. Dzięki wielkie wszystkim zaangażowanym w akcję (oczywiście najbardziej pemer i crav) za chęci i czas . Pozdrawiam.
waszek18 Opublikowano 28 Lipca 2014 #246 Opublikowano 28 Lipca 2014 Nachodzi mnie refleksja... Jeśli ja będę kiedykolwiek działać przy takiej akcji to bez pw z adresem telefonem i @ paczki nie będę wysyłał. Oczywiście nie zniechęcam się... Zbyniu :)Jak to mówią: Szkoły nie masz, krzywdy nie masz Wyszło dobrze
piterf Opublikowano 28 Lipca 2014 #247 Opublikowano 28 Lipca 2014 Do mnie paczuszka również dotarła. Pemer, Crav wielkie dzięki.
Kriso Opublikowano 29 Lipca 2014 #248 Opublikowano 29 Lipca 2014 Paczka dotarła. Pemer, Crav Dzięki bardzo:D
stan Opublikowano 29 Lipca 2014 #249 Opublikowano 29 Lipca 2014 No i do mnie jedzenie dotarło, będzie na 2 lata ;-). Podziękowania dla Zbysia i Karolka za dobrze wykonaną robotę ;-). Fish formula large 3mm jest mniejsza niż thera+ large 3mm więc nie będzie trza przesiewać ;-).
dariush Opublikowano 29 Lipca 2014 #250 Opublikowano 29 Lipca 2014 Paczka dotarła. Pemer, Crav Dzięki bardzo
Rekomendowane odpowiedzi