crav Opublikowano 12 Lipca 2014 #202 Opublikowano 12 Lipca 2014 A ja się rozpędziłem i już przesłałem Zbyszkowi dopłatę dobrze zrobiłeś tyle, że terasz wypadało by dopłacić za kuriera oczywiście jeśli ktoś ma chęć odebrać osobiście zapraszam po wcześniejszym umówieniu się
Gość Opublikowano 12 Lipca 2014 #204 Opublikowano 12 Lipca 2014 Chyba przydalo by sie dopisac ze dojda jeszcze koszty przesylki w PL bo powiedzmy jak 10 ludzi z roznych stron Polski zamowi po 200g to przesylka pojdzie z UK do PL na jeden adres i pozniej jeszcze trzeba to rozeslac po PL Zgadza się kunta, ale to już kwota kilku złoty na osobę Nie bardzo rozumiem.Teraz nagle się okazało ,że za przesyłkę w PL mam zapłacić 18 zł zamiast ustalonych wcześniej "paru zł" ? Jest to co najmniej nie w porządku i zmienia całkowicie kwotę jaką ustalono. Szczególnie,że nie było mowy o takiej kwocie wcześniej.
Gość pemergency Opublikowano 12 Lipca 2014 #205 Opublikowano 12 Lipca 2014 Wassillo bez obrazy, ale rozumiem całkowicie Zbyszka, że chce wysłać wszystko kurierem, żeby paczka dotarła bezpiecznie do adresata i produkt się nie pokruszył, itd. Przypuszczam, że nie będzie dla niego problemem wysłać Tobie paczkę Pocztą Polską Wiem, że przy ilości jaką zamówiłeś to średnio wygląda ta przesyłka, dlatego sam skorzystałbym z opcji nr.2
crav Opublikowano 12 Lipca 2014 #206 Opublikowano 12 Lipca 2014 Wassillo jeśli sobie życzysz wyślę Ci listem ekonomicznym za 1,75 taka ilość w drodze wyjątku...
Dario1906 Opublikowano 12 Lipca 2014 #207 Opublikowano 12 Lipca 2014 Nie bardzo rozumiem.Teraz nagle się okazało ,że za przesyłkę w PL mam zapłacić 18 zł zamiast ustalonych wcześniej "paru zł" ? Jest to co najmniej nie w porządku i zmienia całkowicie kwotę jaką ustalono. Szczególnie,że nie było mowy o takiej kwocie wcześniej. Wszystko jest dobrze i zrozumiałe trzeba bynia zrozumieć nie dość ze chłopisko będzie miało z tym kupę roboty poważyć popakować itd. to nie będzie codziennie latał na poczte stał w kolejkach i wysłał po 2 paczuszki, ludziska wpłacą zamówi kuriera przyjedzie weźmie i po sprawie nie róbcie ludzie znowu jakiś problemów Poprawiłem autora cytatu
stan Opublikowano 12 Lipca 2014 #208 Opublikowano 12 Lipca 2014 Poszło na konto za dopłatę no i na browarka za trud włożony w pakowanie i użeranie się ;-).
jacio Opublikowano 12 Lipca 2014 #209 Opublikowano 12 Lipca 2014 dobrze zrobiłeś tyle, że terasz wypadało by dopłacić za kuriera Tamtego posta pisaliśmy w jednym czasie i jeszcze nie było wpisane ile za wysyłkę, ale i za kuriera już przelałem . Podałem w tym przelewie adres do wysyłki, bo jest inny niż ten w banku. Jak ktoś jest z Łodzi i jeszcze nie wpłacił, to może w jedno miejsce by zrobić wysyłkę, byłoby mniej zachodu ze zrobieniem większej paczki, a i koszty można by było zredukować.
Rekomendowane odpowiedzi