dariush Opublikowano 3 Lipca 2014 #161 Opublikowano 3 Lipca 2014 Hej, jak cos tego 2 mm zostało, to z chęcią przytule
Gość pemergency Opublikowano 3 Lipca 2014 #162 Opublikowano 3 Lipca 2014 ok dariush, jeśli do 19:00 nie będzie odzewu od Panów z listy to zapisuję Ci 200gr
rebelde Opublikowano 3 Lipca 2014 #163 Opublikowano 3 Lipca 2014 moja propozycja nadal aktualna, ale jezeli kolega dariush chce 200gr to dla mnie bez roznicy, jezeli ktos nie zaplacil to tak jak pisalem prosze mi dopisac do 1kg
Gość pemergency Opublikowano 3 Lipca 2014 #164 Opublikowano 3 Lipca 2014 moja propozycja nadal aktualna, ale jezeli kolega dariush chce 200gr to dla mnie bez roznicy, jezeli ktos nie zaplacil to tak jak pisalem prosze mi dopisac do 1kg ok, dzięki kolego
rebelde Opublikowano 3 Lipca 2014 #165 Opublikowano 3 Lipca 2014 nie ma za co kolego, to ja dziekuje a tak przy okazji to polukaj (jezeli mozesz) u siebie na pokarmy DAINICHI, moze jest taniej niz w polandowie, to ja bym sie pisal na jakas grupowke, ale oczywiscie najpierw zamknijmy biezacy temat
Gość pemergency Opublikowano 3 Lipca 2014 #166 Opublikowano 3 Lipca 2014 Panowie proszę o dopłatę według poniżej podanej listy: [b]esku:[/b] Cichlid formula 100g - 12,20zł [b]crav:[/b] Thera+ 300g - 38,10zł Zastaw za kolegę "greghor" - 96,17zł suma - 134,27zł [b]tomek-o26:[/b] Thera+ 200g - 25,40zł [b]dariush:[/b] Thera+ 200g - 25,40zł Opłatę za wysyłkę za te dwie osoby, które nie wpłaciły pokryjemy z różnicy kursu waluty (chyba wystarczy) Panowie bardzo proszę o jak najszybszą wpłatę bo już mamy opóźnienie... Dziękuję wyżej wymienionym osobą za szybkie załatwienie tematu.
stan Opublikowano 4 Lipca 2014 #169 Opublikowano 4 Lipca 2014 poszło (chyba na dobry nr konta ) Na pierwszej stronie tego tematu jest właściwe konto.
Gość pemergency Opublikowano 4 Lipca 2014 #170 Opublikowano 4 Lipca 2014 Wszystkie pieniądze wpłynęły na konto Zbyszka (crav), oprócz dopłaty tym razem od kolegi "tomek-o26". Kwota jaka odliczyła się na chwilę obecną na koncie pozwoli na zakup wcześniej ustalonej ilości pokarmu, a to za sprawą kilku kolegów, którzy wpłacili więcej niż powinni. Czekam tylko na zaksięgowanie przelewu od Zbyszka i zamawiam "towar" Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to pomimo opóźnienia żarełko będzie w Polsce w następnym tygodniu, lub w okolicach wtorku 15/07/2014... chyba, że się rozmyślę i kupię sobie za tą kasę nowy baniak... Dziękuję wszystkim zainteresowanym za wpłaty, a w szczególności kolegom, którzy pomogli w zamknięciu ostatnich wiaderek. 5
Rekomendowane odpowiedzi