Skocz do zawartości

esku

Użytkownik
  • Postów

    525
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

O esku

  • Urodziny 16.12.1980

Informacje o profilu

  • Lokalizacja
    Suwaliszki
  • Moje akwarium
    792l
    240x60x55h
    msobo, acei, demasoni, hongi, auratus
  • Płeć
    Mężczyzna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia esku

50

Reputacja

  1. I ja znim wódkę weselna piłem . Gratulacje yaro. Mam nadzieje ze zostaniesz prezesem dłużej niż do emerytury
  2. chociaż z podmianką nie masz problemu Tak z ciekawości - wanny na jak długo się już pozbyłeś?
  3. A jutro to jest dzisiaj czy dopiero jutro? ;]
  4. Nie rozumiem co ma piernik do wiatraka. Jak wniesie w całości to i wyniesie. Szkła nie przybędzie jak będzie stało w domu.
  5. Dla mnie to przegioles. Wyciąga te kamienie. -- dołączony post:
  6. bez zdjęć się nie liczy
  7. Jak coś to wywrotki z Suwałk ci wyślę. Tylko zapłacisz za transport
  8. Sorki za ot ale kto ci z pistoletu maszynowego już pociągnął
  9. Licz około 600 - 1000 zł. Duży rozstrzal ale wszytko zależy od materiałów których użyjesz i czy jakieś ciekawe promocje znajdziesz.
  10. maska, rurka i do wody - nic prostszego
  11. Będąc na forum akwa zawsze urośnie. One tak już tu mają. Taka moja rada - pamiętaj ze akwarium będzie ważył około 100 kg. Taka masa jest ciężej manewrowac. I jak to mówią o akwarystyce. Pośpiech jest potrzebny przy zbieraniu wody z podłogi. Co do sponsorów forum. Ma ich około setki. Ponieważ to klubowicze utrzymują to forum. Z naszych składek jest wszytko opłacane. Co miesiąc prezes się rozlicza z każdej złotówki. Nie ma żadnego sponsora z zewnątrz. Status klubu na to nie pozwala. A te banery co widzisz to na zasadzie uprzejmości bardziej są. Fakt klubowicze mają tam jakieś nieduże ulgi, ale te firmy nie sponsoruja forum. Wstąpił do klubu to sam zobaczysz.
  12. A belkę zamów u szklarza. Dotnie ci wymiar jaki chcesz i ladnie obrobi. Co do kleju masz wyżej.
  13. Pisz do przema. Będziesz zadowolony.
  14. I o takie zdjęcia właśnie chodzi wypada super.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.