dariush Opublikowano 30 Czerwca 2014 #133 Opublikowano 30 Czerwca 2014 Przepraszam, może to głupie pytanie, ale ile doliczyć za wysyłkę w Polsce? Pytam, bo nie chcialbym przelać za malo. Jeśli ktoś z Was, którzy zamówili tez 2mm i uuważają, że za dużo, to z chęcią odkupie ok 100.
Dario1906 Opublikowano 30 Czerwca 2014 #134 Opublikowano 30 Czerwca 2014 za wysyłke w Polsce bedzie inny przelew trzeba czekac aż Bynio przedstawi cennik
piterf Opublikowano 30 Czerwca 2014 #136 Opublikowano 30 Czerwca 2014 Przelane, wielkie dzięki pemer.
Rekomendowane odpowiedzi