mrowa77 Opublikowano 29 Lipca 2014 #252 Opublikowano 29 Lipca 2014 Przesyłeczka dotarła , podziękowania za zaangażowanie .
tomek-o26 Opublikowano 29 Lipca 2014 #254 Opublikowano 29 Lipca 2014 Myślałem, że pokarmy OSI walą jak wężowi spod pachy, ale NLS przebija wszystkie.
Damian780425 Opublikowano 29 Lipca 2014 #255 Opublikowano 29 Lipca 2014 Witam Mam i ja papu Pemer, Crav dziękuję za zaangażowanie w akcji . PYRSK !
Maciej Opublikowano 29 Lipca 2014 #256 Opublikowano 29 Lipca 2014 To teraz testować, testować i jeszcze raz testować. Później proszę podzielcie się wrażeniami Również dziękuję! Karol, Zbyszek - szacun, że wam się chciało!
JEFFIK Opublikowano 30 Lipca 2014 #257 Opublikowano 30 Lipca 2014 U mnie już wcinają aż skrzela się trzęsą Dziękuję bardzo koledzy za ogarnięcie całego przedsięwzięcia! Brawo!!
ryba1 Opublikowano 31 Lipca 2014 #258 Opublikowano 31 Lipca 2014 Dzisiaj odebrałem pokarm i głodmory już zajadają Pemer, Crav wielkie dzięki.
krzysiekkk Opublikowano 6 Sierpnia 2014 #259 Opublikowano 6 Sierpnia 2014 i ja juz odebralem dzieki panowie. I dziekuje Zbusiu za takie ladne pudelko z myszka miki i kaczka daisy;)
Rekomendowane odpowiedzi