aarset Opublikowano 17 Kwietnia 2013 #351 Opublikowano 17 Kwietnia 2013 Jeśli zaciemnienie nie pomoże to są inne metody, ale lepiej poczekać aż zbiornik dojrzeje i ustabilizują się parametry.
Guban88 Opublikowano 17 Kwietnia 2013 #352 Opublikowano 17 Kwietnia 2013 Ale zaciemnienie nie będzie miało żadnego wpływu na dojrzewanie dalsze nie ? [102] Malawi
aarset Opublikowano 18 Kwietnia 2013 #353 Opublikowano 18 Kwietnia 2013 Ale zaciemnienie nie będzie miało żadnego wpływu na dojrzewanie dalsze nie ? [102] Malawi Zaciemniaj śmiało.
Guban88 Opublikowano 18 Kwietnia 2013 #354 Opublikowano 18 Kwietnia 2013 Ok ,zaciemniłem całkowicie Odkryje wszystko w poniedziałek i wtedy zrobię testy. Jeśli będzie wszystko ok jadę po pyski w następnym tyg. [102] Malawi
ciechan_84 Opublikowano 19 Kwietnia 2013 #355 Opublikowano 19 Kwietnia 2013 Proszę o identyfikację. Co to za glon? Z góry dziękuję. [ame]http://www.youtube.com/watch?v=b2YYQphbWHU[/ame]
stan Opublikowano 19 Kwietnia 2013 #356 Opublikowano 19 Kwietnia 2013 Ciechan chyba filmu nie udostępniłeś innym :-) !
ciechan_84 Opublikowano 20 Kwietnia 2013 #357 Opublikowano 20 Kwietnia 2013 Ciechan chyba filmu nie udostępniłeś innym :-) ! Przepraszam. Już teraz powinno wszystko działać prawidłowo.
lufa555 Opublikowano 21 Kwietnia 2013 #358 Opublikowano 21 Kwietnia 2013 Przepraszam. Już teraz powinno wszystko działać prawidłowo. Powiedz jak wystartowałeś akwarium? Dałeś jakieś bakterie na start czy może wrzuciłeś jakieś mięsko? Jak mięsko to mogą być sinice.
ciechan_84 Opublikowano 21 Kwietnia 2013 #359 Opublikowano 21 Kwietnia 2013 Powiedz jak wystartowałeś akwarium? Dałeś jakieś bakterie na start czy może wrzuciłeś jakieś mięsko? Jak mięsko to mogą być sinice. Zero bakterii, zero "mięsa". Akwarium zalane 10 dni temu. To "coś" pojawiło się 2-3 dnia. Czy to może być efekt dojrzewania akwarium?
lufa555 Opublikowano 21 Kwietnia 2013 #360 Opublikowano 21 Kwietnia 2013 A mierzysz parametry? Jak wystartowałeś bez startera to ciężko będzie stwierdzić, że dojrzało. Nawiń to na palec i rozetrzyj. Jeżeli będzie miało dziwny zapach to mogą być sinice. Jakoś szybko to coś się zadomowiło bez starterów.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się