sabotage Opublikowano 22 Marca 2009 #91 Opublikowano 22 Marca 2009 Malo co widac, ale o sinicach nie mysl. Kolega wyzej ma sinice.
kunta Opublikowano 22 Marca 2009 #92 Opublikowano 22 Marca 2009 Kolega wyżej na razie już nie ma sinic Wyssałem wszystko z piaskiem, wody pozmieniałem, zaciemniłem, znowu podmieniłem troszku wody i nic nie widać na razie. Mam nadzieję że bez chemii się obędzie choć już zakupiłem Serę Algovec.
Marcin0603 Opublikowano 6 Kwietnia 2009 #93 Opublikowano 6 Kwietnia 2009 Wstawiałem już tu raz fotki glona, który u mnie rośnie, ale po jakimś czasie tak się rozrósł, że zajmuje pół akwarium: http://img14.imageshack.us/my.php?image=cimg1418s.jpg http://img16.imageshack.us/my.php?image=cimg1414.jpg http://img16.imageshack.us/my.php?image=cimg1423h.jpg Rośnie na tym kamieniu, na tle, ale zaczyna też rosnąć na piachu :shock: . Co to jest?? Czy się tego pozbyć?? Jeśli tak to jak zrobić żeby już nie odrósł?? Czekam na odpowiedzi
Froop Opublikowano 14 Kwietnia 2009 #94 Opublikowano 14 Kwietnia 2009 Witam, Co to jest - pierwsze skojarzenie z sinicami, ale mam wątpliwości. A nie chciałbym zabić czegośc fajnego... Akwarium 350L, 10 malutkich rdzawych. Oświetlenie 2X54: (AQUASTAR + GROLUX). Akwarium ma 1,5 miesiąca. Po trzech tygodniach myślałem, że dojrzało i wpuściłem docelowe ryby - wtedy NO2 skoczyło do około 3mg/l. Teraz jest NO2=0, NO3=10 (mam "wyciągacz" w filtrze). Ale po całej tej akcji pojawiło mi się takie "coś": DSCF0063.jpg[/attachment:35c2oq4z] DSCF0058.jpg[/attachment:35c2oq4z] DSCF0057.jpg[/attachment:35c2oq4z] DSCF0056.jpg[/attachment:35c2oq4z] DSCF0054.jpg[/attachment:35c2oq4z] DSCF0053.jpg[/attachment:35c2oq4z] Nie ma w tym pęcherzyków i nie jestem pewien, co miało by to być.
mutra Opublikowano 15 Kwietnia 2009 #95 Opublikowano 15 Kwietnia 2009 zielenice, piasek wymieszaj przy podmianie a resztę zostaw - niech sobie rośnie
kunta Opublikowano 10 Maja 2009 #96 Opublikowano 10 Maja 2009 Porobiło mi się takie cudo w akwa. Nie wiem cieszyć się czy zaciemniać Porosło to tak po osuszeniu okrzemek podczas podmiany.
kunta Opublikowano 10 Maja 2009 #98 Opublikowano 10 Maja 2009 jeszcze tylko dodam że miało toto takie delikatne "włoski" ok 2-3 mm ale pyski obżarły
nabe Opublikowano 10 Maja 2009 #99 Opublikowano 10 Maja 2009 Znalezione w necie,- galeria zdjęć rozpoznanych sinic. A nóż będzie pomocne i ktoś kolejny nie zapyta czy ta zielona kropka na szybie to okropna, nieproszona i znienawidzona sinica: http://glony.republika.pl/galeria-sinic.htm
harisimi Opublikowano 11 Maja 2009 #100 Opublikowano 11 Maja 2009 he he i mnie trafiły sinice ( w klubie na szczęście ) ... ładne zieloniutkie ale jednak mam to pierwszy raz w życiu ... lepiej późno niż wcale
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się