slawek gorol Opublikowano 18 Listopada 2008 #41 Opublikowano 18 Listopada 2008 a mi zielenice zamienily sie w czerwone
Kakarot Opublikowano 18 Listopada 2008 #42 Opublikowano 18 Listopada 2008 na razie wygląda jak początki zielenic Wiadoma sprawa 8) tylko żeby te go mać sinice nie wróciły :| no pożyjemy zobaczymy. Trochę to dziwne bo akwa mam od 22 września więc dwa miesiące lada dzień a tu już okrzemki, sinice i teraz zielenice SIOK !
slawek gorol Opublikowano 18 Listopada 2008 #43 Opublikowano 18 Listopada 2008 szok szokiem ale zielenice az milo za niedlugo bedziesz mial sliczny dywanik
mars Opublikowano 19 Listopada 2008 #44 Opublikowano 19 Listopada 2008 Ten topic ma służyć identyfikacji glonów a nie dyskusji kiedy, jakie ładne i co bedzie dalej !!! chodzi o to aby ktos kto ma problem z glonami nie musiał się przebijac przez kilkanaście postów niedotyczących identyfikacji
Kakarot Opublikowano 21 Listopada 2008 #45 Opublikowano 21 Listopada 2008 Admin krzyczy to ja powracam do tematu tak wyglądają moje zielenice 8) : a powiedzcie mi co to jest to białe? Kilka małych kropeczek w kolorze białym, wyglądają jak zielenice z tym że białe :?
Darjush Opublikowano 22 Listopada 2008 #46 Opublikowano 22 Listopada 2008 u cory pieknie sie rozwija to oto glonisko , glonisko tylko dlatego ze u cory a nie u mnie przy okazji pytanie o rodzaj glona po przeniesieni roslinki glon zmarnial w moim baniaku i trzeba bylo przeniesc roslinke spowrotem-zaszczepienie glonem nie wyszlo Czy te glony sa dobre czy zle?? Tzn czy pysie je sobie podgryzaja czy nie bo u mnie takie na kokosie rosna ale probuje je tępić a moze jednak powinienm je zostawic??
sabotage Opublikowano 22 Listopada 2008 #47 Opublikowano 22 Listopada 2008 Nie ma zlych glonow... Jak podjada, to ok.. btw co robi kokos w malawi?
Darjush Opublikowano 22 Listopada 2008 #48 Opublikowano 22 Listopada 2008 Nie ma zlych glonow... Jak podjada, to ok.. btw co robi kokos w malawi? Ladnie wyglada, a przede wszystkim daje schronienie glonaskom bo tam pysie nie wplywaja a do tego sa siedliskiem glonkow:)
lexo Opublikowano 30 Listopada 2008 #49 Opublikowano 30 Listopada 2008 mozecie powiedziec co to jest i co mam z tym zrobic? mniej swiecic? akwa mam 1,5 msc i to moje pierwsze akwa, wiec nie mam pojecia co to i na co .
sabotage Opublikowano 30 Listopada 2008 #50 Opublikowano 30 Listopada 2008 To sa okrzemki - nic z tym nie zrobisz - czekaj, moze ustapia (oczywiscie wpakuja sie na to miejsce nowe glony) o bialych wapieniach zapomnij...
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się