Paulstick Opublikowano 27 Listopada 2016 Autor #71 Opublikowano 27 Listopada 2016 8 minutes ago, spiochu said: Nie wiem, może coś źle robię, ale nie mam problemów z przeciekami w domu po stosowaniu taśmy teflonowej. Najważniejsze to nawijać zgodnie z kierunkiem wkręcania i nie żałować taśmy. No i nie wolno cofać. Wysłane z telefonu No skoro dziala, to raczej dobrze robisz:). Mysle, ze w tym wypadku wine ja ponosze a nie tasma. Nawijalem jak piszesz zgodnie z kierunkiem, ale mysle, ze nie dalem wystarczajaco. 5 minutes ago, Pleziorro said: Czy to aby do końca legalne ? Zalezy od konopii:)....ale prosze bez OT, bo nas zaraz moderator pogoni:).
egon44 Opublikowano 27 Listopada 2016 #72 Opublikowano 27 Listopada 2016 A takie coś ktoś używał? Znalezione w necie http://www.loctite.pl/uszczelnianie-pocze-gwintowych-6481.htm
Paulstick Opublikowano 27 Listopada 2016 Autor #73 Opublikowano 27 Listopada 2016 5 minutes ago, egon44 said: A takie coś ktoś używał? Znalezione w necie http://www.loctite.pl/uszczelnianie-pocze-gwintowych-6481.htm Nie wiem, czy dobrze doczytalem, ale wydaje mi sie, ze kiedy to utwardni sie, to raczej nie da sie juz nic z tym zrobic. Chce miec mozliwosc wykrecenia korpusu, wiec taka pasta nie wchodzi w gre.
stan Opublikowano 27 Listopada 2016 #74 Opublikowano 27 Listopada 2016 Napisze raz jeszcze żadnej taśmy teflonowej, bo to jest ruletka tym bardziej na gwintach metalowych. Jak ktoś nie wierzy to proszę zapytać instalatora od hydrauliki o taśmę teflonową. Sam to sprawdziłem i nue tknę wiecejtaśmy teflonowej.
Rafcio Opublikowano 27 Listopada 2016 #75 Opublikowano 27 Listopada 2016 (edytowane) Witam, A może po prostu stosujecie najtańszą , bo są taśmy i taśmy np te do gazu i inne są naprawde całkiem dobre od tego najtańszego dziadostwa o grubości 0,075mm :-) http://www.twenga.pl/tasma-teflonowa.html Edytowane 27 Listopada 2016 przez Rafcio
darkon Opublikowano 27 Listopada 2016 #76 Opublikowano 27 Listopada 2016 Można używać sznura teflonowego, czyste połaczenia jak przy taśmie teflonowej i pewne uszczelnienie jak przy konopiach, sznur teflonowy powoli i u nas zaczyna wypierać konopie z użycia.Wytapatalkowane
michal_j Opublikowano 27 Listopada 2016 #77 Opublikowano 27 Listopada 2016 sznur bardzo dobrze się sprawdza, z płynnych najlepszy jaki stosowałem to https://www.vanwalraven.com/en/catalog/adhesives-sealants/adhesives-sealants-tapes/thread-sealings/omnifit-fd20-sealing/g+c+p+a nie trafiłem czegoś, czego by nie doszczelnił ale to produkt do zastosowań przemysłowych, prywatnie ciężko go będzie kupić ..
Paulstick Opublikowano 27 Listopada 2016 Autor #78 Opublikowano 27 Listopada 2016 5 hours ago, darkon said: Można używać sznura teflonowego, czyste połaczenia jak przy taśmie teflonowej i pewne uszczelnienie jak przy konopiach, sznur teflonowy powoli i u nas zaczyna wypierać konopie z użycia. Wytapatalkowane Zakupilem sznurek, dostawa we wtorek, bedziemy sklejac:).
Paulstick Opublikowano 28 Listopada 2016 Autor #79 Opublikowano 28 Listopada 2016 Nowa sekcja biologiczna pocieta i wpasowana w system, tym razem z dwuzlaczkami. Jutro sznurek teflonowy dojedzie, bede sklejal i skrecal.
Paulstick Opublikowano 30 Listopada 2016 Autor #80 Opublikowano 30 Listopada 2016 (edytowane) Darkon wielkie dzieki za zasugerowanie sznurka teflonowego, swietna sprawa, nigdy wiecej nie uzyje czegos innego. Biologia wklejona w system i calosc zalana bez zadnych problemow:). Termin dostawy akwarium 19 grudzien ......bedzie ciezko wysiedziec nastepne 3 tygodnie. Edytowane 30 Listopada 2016 przez Paulstick
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się