kwiq Opublikowano 18 Grudnia 2016 #91 Opublikowano 18 Grudnia 2016 Dzięki czekam więc z niecierpliwością na filmik jak wyszło w całości
Paulstick Opublikowano 19 Grudnia 2016 Autor #92 Opublikowano 19 Grudnia 2016 Tank na miejscu...szybka przymiarka rurek potwierdizla wymierzylem idealnie:). Czarn rurki prezentuja się swietnie. Dzisiaj w nocy bedzie ostatnie klejenie. Bede musial teraz na wymiar zrobic drzwiczki , zeby zaslonic styropian i takie tam, ale to dopiero po swietach.
Paulstick Opublikowano 19 Grudnia 2016 Autor #93 Opublikowano 19 Grudnia 2016 Maly updejt w trakcie przerwy na jedzenie....nie wiem czy dzis bede spal w nocy, wakacje w robocie jutro sobie zrobilem na wszelki wypadek:). Czarne tlo wpasowane, folia na razie nie sciagnieta. Zrobilem na w miare ciasno, na razie magnesow mysle nie bede potrzebowal, za kilka dni bede mial spory modul dostarczony, który planuje przykleic do tla przy powierzchni wody, pewnie wtedy je doloze. Maly detal a cieszy...wylot dopasowany, reszta nie bedzie klejona, takze nie wazna w tej chwili:).
spiochu Opublikowano 20 Grudnia 2016 #94 Opublikowano 20 Grudnia 2016 Z wierzchu masz szyby nakrywowe przesuwne? Tak to na zdjęciu wygląda. Wysłane z telefonu
Paulstick Opublikowano 20 Grudnia 2016 Autor #95 Opublikowano 20 Grudnia 2016 Z wierzchu masz szyby nakrywowe przesuwne? Tak to na zdjęciu wygląda. Wysłane z telefonu Zgadza się. Wzmocnienia podluzne z przodu i z tylu, spinki po bokach i srodku i szyby nakrywowe przesuwne na prowadnicach miedzy spinkami.Sent from my iPhone using Tapatalk
Paulstick Opublikowano 20 Grudnia 2016 Autor #96 Opublikowano 20 Grudnia 2016 (edytowane) Dla tych ktorzy byli zainteresowani jak wyglada przeplyw na tym narurowcu. https://vid.me/2U8s Ciekawe czy nie bede musial na drugi bieg zredukowac, zeby zachowac strefe ciszy po drugiej stronie pod falownikiem :). Edytowane 20 Grudnia 2016 przez Paulstick
Paulstick Opublikowano 20 Grudnia 2016 Autor #98 Opublikowano 20 Grudnia 2016 (edytowane) 4 minutes ago, eljot said: Coś mi video nie odpala ? Eljot sprobuj za 5-10 minut...vid.me jest darmowe i bez logowania, ale encoduje wieki Edit: powinno byc już ok Edytowane 20 Grudnia 2016 przez Paulstick
darkon Opublikowano 20 Grudnia 2016 #100 Opublikowano 20 Grudnia 2016 Widzę, że udało się odpowietrzyć filtr. Ładnie płynie.Wytapatalkowane
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się