Bezprym Opublikowano 30 Listopada 2016 #81 Opublikowano 30 Listopada 2016 Chyba 19 grudzieńWysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
Paulstick Opublikowano 30 Listopada 2016 Autor #82 Opublikowano 30 Listopada 2016 8 minutes ago, Bezprym said: Chyba 19 grudzień Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka Haha zgadza sie...do wrzesnia bym oszalal chyba:)
darkon Opublikowano 30 Listopada 2016 #83 Opublikowano 30 Listopada 2016 Ciszę się, że mogłem pomóc. Z ciekawości jakiej użyłeś? Ja najczęściej używam Tangit Uni-Lock lub TwineFlon, połączenia czyste i pewne..
Paulstick Opublikowano 1 Grudnia 2016 Autor #84 Opublikowano 1 Grudnia 2016 21 hours ago, darkon said: Ciszę się, że mogłem pomóc. Z ciekawości jakiej użyłeś? Ja najczęściej używam Tangit Uni-Lock lub TwineFlon, połączenia czyste i pewne.. Uzylem jedynej dostepnej na amazonie w UK :). Henkel Loctite 55.
Paulstick Opublikowano 17 Grudnia 2016 Autor #85 Opublikowano 17 Grudnia 2016 Akwarium w domu już za 2 dni, poniedzialek miedzy 10 a 12. System już czeka zalany od 3 tygodni, tymczasem dzisiaj pomalowalem wszystkie widoczne na zewnatrz i wewnatrz na czarny mat. Gdyby ktos byl zainteresowany czym, wrzucam link do produktu; https://plastidip.com/our-products/plasti-dip/ Malowalem zewnetrzne rurki rowniez, bo nie planuje korony, jedynie swiatla w czarnej obudowie siedzace bezposrednio na gornej szybie. Mam nadzieje, ze bede w stanie wrzucic jakis film z dzialajacym narurowcem okolo wtorku/srody, sam jestem ciekaw jak to bedzie smigac.
kwiq Opublikowano 17 Grudnia 2016 #86 Opublikowano 17 Grudnia 2016 Zrób fotę jak wyglądją te rurki po malowaniu
Paulstick Opublikowano 17 Grudnia 2016 Autor #87 Opublikowano 17 Grudnia 2016 3 hours ago, kwiq said: Zrób fotę jak wyglądją te rurki po malowaniu Prosze bardzo:). Rurki wrzucilem do wanny na nocke:).
bikebog Opublikowano 17 Grudnia 2016 #88 Opublikowano 17 Grudnia 2016 Dnia 27.11.2016 o 13:04, egon44 napisał: A takie coś ktoś używał? Znalezione w necie http://www.loctite.pl/uszczelnianie-pocze-gwintowych-6481.htm Ja coś takiego używałem i daje rade
kwiq Opublikowano 18 Grudnia 2016 #89 Opublikowano 18 Grudnia 2016 Powiedz mi jeszcze jedno, dajesz jakieś sitko na zasys lub coś podobnego ? Jak wysoko nad piaskiem planujesz go umiejscowić ?
Paulstick Opublikowano 18 Grudnia 2016 Autor #90 Opublikowano 18 Grudnia 2016 8 minutes ago, kwiq said: Powiedz mi jeszcze jedno, dajesz jakieś sitko na zasys lub coś podobnego ? Jak wysoko nad piaskiem planujesz go umiejscowić ? zakupilem taki zasys; http://www.aquario.pl/hydraulika/1006-sitko-splywu-32mm.html Przycialem tez z lekka, zeby zmniejszyc ilosc otworow wlotowych.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się