Skocz do zawartości

Osprzęt do akwarium

Wszystkie urządzenia potrzebne lub/i pomocne do prawidłowego funkcjonowania akwarium.


3 586 tematów w tym forum

    • 55 odpowiedzi
    • 14,7 tys. wyświetleń
  1. Deszczownica pod wodą?

    • 8 odpowiedzi
    • 19,3 tys. wyświetleń
    • 16 odpowiedzi
    • 3,5 tys. wyświetleń
  2. Tetra Tec 700 na biologa

    • 4 odpowiedzi
    • 2 tys. wyświetleń
  3. cichy filtr wewnętrzny 1 2 3 4 5

    • 44 odpowiedzi
    • 12,1 tys. wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 3,7 tys. wyświetleń
  4. filtr wewnetrzny

    • 9 odpowiedzi
    • 2,2 tys. wyświetleń
  5. polepszenie cyrkulacji 1 2

    • 14 odpowiedzi
    • 3,3 tys. wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1,7 tys. wyświetleń
    • 12 odpowiedzi
    • 2,5 tys. wyświetleń
  6. Dwa wyloty z jednego kubełka??

    • 7 odpowiedzi
    • 2,1 tys. wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,7 tys. wyświetleń
    • 27 odpowiedzi
    • 7,5 tys. wyświetleń
  7. dobór sprzętu do nowego akwa

    • 8 odpowiedzi
    • 2,3 tys. wyświetleń
  8. czy te pompy to uciagną?

    • 3 odpowiedzi
    • 1,6 tys. wyświetleń
  9. Programatory czasowe

    • 0 odpowiedzi
    • 882 wyświetleń
  10. znowu problem z wodą

    • 4 odpowiedzi
    • 1,6 tys. wyświetleń
  11. czy to wystarczy ? 1 2

    • 10 odpowiedzi
    • 2,6 tys. wyświetleń
  12. PROBLEMY Z FILTREM

    • 4 odpowiedzi
    • 1,7 tys. wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,5 tys. wyświetleń
  13. Kubełek do 200l

    • 6 odpowiedzi
    • 2,3 tys. wyświetleń
  14. chałaśliwy filtr

    • 8 odpowiedzi
    • 1,9 tys. wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1,9 tys. wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 5,2 tys. wyświetleń
    • 19 odpowiedzi
    • 4,8 tys. wyświetleń


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.