jose Opublikowano 20 Marca 2012 #251 Opublikowano 20 Marca 2012 I co teraz? Zaciemniać? czekać? lapma UV?
aarset Opublikowano 20 Marca 2012 #252 Opublikowano 20 Marca 2012 I co teraz? Zaciemniać? czekać? lapma UV?Temat był omawiany wiele razy. Podaj może na początek dane dotyczące zbiornika, obsady, filtracji i parametry wody.
jose Opublikowano 20 Marca 2012 #253 Opublikowano 20 Marca 2012 No może i był omawiany ale to trzeba spędzić cały dzień, żeby coś znaleźć, ponieważ dany temat szybko przechodzi w inny na forum (oczywiście sami to powodujemy), co na pewno nie ułatwia wyszukiwania informacji! Niestety takie są moje spostrzeżenia. Zbiornik na razie bez obsady, filtracja kubeł + filtr wewn. akwarium 160L. Parametry w normie. I właśnie dlatego aby nie było bałaganu proszę o kontynuowanie tematu sinic w osobnym wątku:) A ja przypominam,że po to są TAGI (nabe)
Slavczenko Opublikowano 9 Kwietnia 2012 #254 Opublikowano 9 Kwietnia 2012 Pojawiło się zaraz po okrzemkach, na razie jest tylko kilka ciemnych plamek ale nie wiem co to... sinice? http://imageshack.us/photo/my-images/338/dsc02953n.jpg/
nabe Opublikowano 11 Kwietnia 2012 #255 Opublikowano 11 Kwietnia 2012 Może być, wypada obserwować czy rośnie. Fajnie jest mieć pod ręką test na PO4 bo ze stosunku Radfielda można szybko wywnioskować co się dzieje i czy nasze ukochane sinice mają w danym akwarium ułatwione zycie.
zdrowy_zab Opublikowano 26 Kwietnia 2012 #256 Opublikowano 26 Kwietnia 2012 Coś takiego...gdy chce to ściągnąc, to coś zielone odchodzi razem z wierzchnią częścią piasku. Tanganika, 2 ryby, 98l, parametry w normie, testu na po4 nie posiadam. Czy to mogą być sinice ? Uploaded with ImageShack.us
NulluN Opublikowano 26 Kwietnia 2012 #258 Opublikowano 26 Kwietnia 2012 To ja się dołącze.Jak można łatwo się ich pozbyś?Też je w akwa mam.
aarset Opublikowano 26 Kwietnia 2012 #259 Opublikowano 26 Kwietnia 2012 To ja się dołącze.Jak można łatwo się ich pozbyś?Też je w akwa mam.Łatwo nie będzie, ale na początek trzeba mieć jakieś dane: parametry wody, coś o filtracji, obsadzie, karmieniu, oświetleniu - ot, takie tam pierdoły.
zdrowy_zab Opublikowano 26 Kwietnia 2012 #260 Opublikowano 26 Kwietnia 2012 U mnie wygląda tak : Odessałem to coś, zrobiłem podmiane i zaciemniłem akwa : http://imageshack.us/photo/my-images/233/dscn9557a.jpg/
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się