A ja jestem przeciwnego zdania, kiedy akwarysta powstrzyma sie przed wsadzeniem n ryb na litr,byle tylko parametry wody utrzymać, a da im naprawdę wiele miejsca - dopiero wtedy moga pokazać swoje prawdziwe zachowania zamiast kłebić się bez sensu.Tak, sprawdziłem obie możliwości. Co prawda nie mogę przestawić dowodów na to jak dobrze ryby się czują, a o estytykę w ogóle nie ma co się kłócić bo rzecz gustu i wrażliwości. Aha, ty masz jeszcze młode ryby, na pewno nie 50 dorosłych.