Jump to content

Beginning...

aqua skalar
 Share


Pojemność: 200l, Wymiary: 100x40x50 proste, Filtracja: Jbl e1500, Oświetlenie: 1x39W(T5) AM RW 15K, Podłoże: Piasek kwarcowy "biały" 16kg, Dekoracja: folia Oracal(czarna) + ok. 30kg skał po tuningu, Obsada: P. flavus, P. polit i N. venustus niestety nie pasują do tego akwarium, dlatego na przekór wszystkim będzie max. 6szt. P. saulosi "coral".


From the category:

Akwaria

· 3,306 images
  • 3,306 images
  • 6,761 image comments

 Share


Recommended Comments

Prosto i pięknie. Czekam na foty gotowego zbiornika z mieszkańcami.Co do nich, to polecam trochę większą ilość ryb jeśli to ma być 1gatunkowe.

Link to comment

Postaram się odpowiedzieć hurtem :D 1. To że filtra mechanicznego nie widać to chyba dobrze, prawda? A tak nna poważnie. Specjalnie kupiłem większy filtr zewnętrzny, aby mógł spełniać obie funkcje tj. biol i mech. Koncepcje są dwie, ale o tym może więcej na forum. W razie czego w odwodzie mam mechanika, więc wszystko pod kontrolą :wink:. Odnośnie do obsady, to ostatnio po głowie chodzą mi głupie pomysły; jakoś nie widzę tych "krówek" saulosi w tak małym akwarium. Za to w domu mam kilka muszelek, a [i]Neolamprologus multifasciatus [/i]widziałem ostatnio w sklepie :wink:.

Link to comment

Według mnie jest bardzo fajnie - prosto, konkretnie i z fajnym klimatem. Co do kryjówek, to nie tylko jaskinia może być kryjówką - znajdzie się kilka szczelin między skałami i za skałami, no i pewnie kilka powstanie dołkach wykopanych przez rybki pod kamieniami :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.