Jump to content

W drodze do Malawi

Sib
 Share


Pojemność 180l. Wymiary 80x50x45 Filtracja w przebudowie ;) Oświetlenie dzień: Aquastar F18W/174 10000K+Philips TL-D 18W Aquarelle Oświetlenie noc: 10 diod, kolor niebieski. Podłoże - do wymiany ;) Dekoracje: lawa wulkaniczna - Chorwacja, łupki piaskowca, skamieniałe drewno. Roślinność: anubias nana, kryptokoryna, mikrozorium. Obsada: Ps. Saulosi Coral


From the category:

Akwaria

· 3,306 images
  • 3,306 images
  • 6,761 image comments

 Share


Recommended Comments

Nie rozumiem po zamieszczać zdjęcia czegoś w drodze... 1, filtracja do wyamiany - nie jest to dla widzów jakaś cenna informacja 2. oświetlenie też pewnie do wymiany 3. żeby niebieski dobrze współgrał w nocy w tłem i obsadą, jedne i drugie należy bardzo rozważnie dobrać. W tej chwili jakoś tego nie widze 4. podłoże - obecne jest tragiczne więc krokiem logicznym jest działanie jak w p 1. 5 dekoracji nawet nie podejmę się komentować :) 6. rośliny to rzecz wyboru, ja w malawi widze jednak "pustynny" biotop. Zresztą to zależy też od obsady. Wiosek końcowy. Nie wiem naprawde dlaczego kolega zamieścił zdjęcia starego akwarium w którym niemal każda rzecz nie pasuje do malawi. Czekam zatem na tą szumnie zapowiadaną zmianę:) tym czasem 0 pkt za zajmowanie miejsca na serwerze. ps w galeriach baniaków jest cała masa zdjęć z przykładami poprawnej aranżacji, wystarczy poświęcić trochę czasu i można za 150 zł zrobio kompletną aranżację baniaka pod malawi. Zwłaszcza do tej pojemności.

Link to comment

[b]Damien[/b], ustosunkowując się do Twojego podsumowania napiszę jedynie, że Malawi to nie IKEA i nie koniecznie wszyscy musimy mieć tę samą lampkę na identycznej szafce nocnej ;) Wiem co jest do wymiany i podałem to w opisie. Każdy z nas od czegoś zaczynał. A zdjęcie miałem odwagę wrzucić na forum ;) bo mi się podoba mój baniaczek (mimo pewnych niedociągnięć), pyski mają swoje groty, akwa jest wg mnie umiejętnie podzielone na rewiry. No i jest to moja aranżacja, niczym nie wzorowana ;) I chyba nie jest tak źle z tą aranżacją skoro tylko Twoja ocena jest tak skrajna.

Link to comment

A ja powiem Ci tak- Gratuluję !! Masz odwagę pokazać swoje akwarium które tobie ma się podobać i wierze że tak jest.Ja kiedyś dałem swoje zdjęcie to je usuneli - bo odbiega od norm forum :)

Link to comment

Dzięki [b]michalpolak5[/b] ;) Mi się podoba, pyski czują się świetnie, cóż więcej można chcieć ;) A że odbiega od przyjętych standardów - a może właśnie mi o to chodziło? ;) To jest moje akwarium, moja aranżacja, włożyłem w nie sporo pracy i cieszy, gdy podoba się i innym. Jeszcze raz, dzięki [b]michalpolak5[/b].

Link to comment

Zdjęcie michalapolaka5 poleciało nie dla tego, że nie spełnia "norm forum", tylko dlatego, za pewne było tragicznej jakości, lub w inny sposób naruszało 10 punkt regulaminu: [quote]Wszelkie zdjęcia niedostatecznej jakości (np. z nieostrymi rybami, zbiornikami "ze skosa", niedoświetlone, ziarniste, z telefonu komórkowego) lub niedające się jednoznacznie zakwalifikować do danego działu (np. przedstawiające wybrany fragment zbiornika jednak bez wyraźnego ukazania ryby) będą usuwane bez ostrzeżenia. [/quote] Proszę więc nie dorabiać do tego jakiejś zbędnej teorii spiskowej!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.