Jump to content

ZMIANA MALAWI DANIO

Guest
  • 3,305 views
 Share


Pojemnosc: 240l Wymiary: 120/40/50 Filtracja: wewnetrzny UNIFILTER 1000, zewnetrzny FLUVAL 305 Ogrzewanie: AQUAEL 250W Oswietlenie: tył: MARINE-GLO 30W przód: POWER-GLO 30W Podłoze: PIASEK KWARCOWY 26Kg Dekoracja: tło czarna folia do szyb, WAPIENIE 29Kg Roslinnosc: ANUBIAS BARTERIER NANA, NURZANIEC Obsada: PSEUDOTROPHEUS SAULOSI CORAL 1+3, LABIDOCHROMIS CAERULEUS 1+5


From the category:

Akwaria

· 3,306 images
  • 3,306 images
  • 6,761 image comments

 Share


Recommended Comments

Sprzęt widać. Wapienie - no cóż, poza tym, że doskonale wplywają na parametry wody to wyglądają tak jak wyglądają czyli marnie. Osobiście jestem zwolennikiem piaskowca czy łupków serycytowych. Roślinność w akwa - rzecz gustu. Oświetlenie - jak dla mnie za niebiesko. Obsada - może być. Ogólnie na 5. Pzdr.

Link to comment

Nie zamaskowany sprzęt :!: Widoczna rura ssąca od kubełka :!: Wapienie w malawi nie podobają mi się :!: Jak dla mnie za niebiesko. Dopracuj to jeszcze. .

Link to comment

Mam dziwne wrażenie, że oglądam zbiornik postawiony "tył na przód".Pewnie przez rośliny posadzone przy przedniej szybie.Które nijak nie pasują mi do reszty okolicy i tego upiornego zimnego światła. Wygląda jak w basenie.Wszystko może być fajnie, gdyby zielsko posadzić tam gdzie zakryje ten bombastyczny filtr. I wprowadzić trochę asymetrii przegarniając kamole w jedną stronę.Takie luźne przemyślenia.Załoga za to bardzo fajna.

Link to comment

Dla mnie masz trochę za mało wapienia który jest super.Dokup jeszcze pare kilo i ułóż w ścianke przy filtrze żeby go troche zakryć. Zyskasz też w ten sposób sporo kryjówek.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.