lokokosa Opublikowano 8 Stycznia 2012 #71 Opublikowano 8 Stycznia 2012 Naturalnie pozdrowienia dla męża :grin: Panowie , raz jeszcze , Waffers to nie jest podstawowy pokarm dla pyszczakow ależ to wiadomo że nie jest podstawowym pokarmem dla pysków :-) ale skoro zajadają i im smakuje to dlaczego nie maja go podjadać ? :-) nawet jak coś spadnie na dno to zbrojniki nie maja wielkich szans na zjedzenie wafersa ponieważ pyski natychmiast im go zabierają :-) swoją drogą to moje pyszczaki słabo konsumują wszelkie pokarmy granulowane to nie granulat , to okrągły wafers :grin: co innego Pellets , o który na pewno Ci chodziło :grin: a moje wcinają wszystko, nawet TetraCichlid Sticks
Mastif Opublikowano 8 Stycznia 2012 #72 Opublikowano 8 Stycznia 2012 to nie granulat , to okrągły wafers :grin: co innego Pellets , o który na pewno Ci chodziło :grin: a moje wcinają wszystko, nawet TetraCichlid Sticks Wiem jak wygląda wafers, mówiłem oólnie o wszelakich granulatach
lokokosa Opublikowano 8 Stycznia 2012 #73 Opublikowano 8 Stycznia 2012 Wiem jak wygląda wafers, mówiłem oólnie o wszelakich granulatach czytaj ze zrozumieniem, tak przecież napisałem że na pewno chodziło ci o Pellets, trochę humoru boli , chyba nie
cwiet Opublikowano 9 Stycznia 2012 #74 Opublikowano 9 Stycznia 2012 Próbki dotarły, dziękuję i pozdrawiam.
dzem3 Opublikowano 9 Stycznia 2012 #75 Opublikowano 9 Stycznia 2012 czy nadal aktualne? ------------- Dotarły próbki Wielkie dzięki. Wafers smakuje pyskom bo szaleją jak głupie po całym akwarium wyrywając sobie nawzajem. Płatki podam wieczorem. Jeszcze raz dziękuję za przesyłkę.
Tan-Mal Opublikowano 28 Stycznia 2012 Autor #76 Opublikowano 28 Stycznia 2012 Witam, w tym tygodniu wraz z dostawa udalo mi sie sciagnac znow sporo probek O.S.I. Spiruliny Flakes oraz O.S.I. Spiruliny Waffers. Jezeli ktos jeszcze chce otrzymac probki prosze o adres pocztowy na privat. Pozdrawiam Monika Wisz Ps. sa tez probki pokarmow dla krewetek i ryb morskich. 1
jaranos Opublikowano 29 Stycznia 2012 #77 Opublikowano 29 Stycznia 2012 Próbki dotarły jakiś czas temu.Dobry pokarm.Polecam.
kuszand Opublikowano 30 Stycznia 2012 #78 Opublikowano 30 Stycznia 2012 Jak pisałem wcześniej próbki dotarły. Dziękuję. Waffersy jak najbardziej da się przykleić na szybę - trzeba je tylko wcześniej namoczyć chwilkę. Rybki pałaszują aż miło:) chyba nawet wolą waffersy od płatków
dzidek1985 Opublikowano 31 Stycznia 2012 #79 Opublikowano 31 Stycznia 2012 Witam jeżeli próbki pokarmu dla pyszczaków O.S.I. Spirulina Flakes jeszcze aktualne to ja też bardzo proszę! Znalazłem to na forum Malawi! a mój adres to: Sebastian Janik Morawica 171 32-084 Morawica Dziękuje i pozdrawiam Pani Monika prosiła o dane na PW. Gorol
devro Opublikowano 1 Lutego 2012 #80 Opublikowano 1 Lutego 2012 Tan-Mal dziękuję bardzo na próbki Pozdrawiam serdecznie.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się