Tan-Mal Opublikowano 28 Grudnia 2011 Autor #51 Opublikowano 28 Grudnia 2011 mozna i drugim raz :-) Mam tylko prosbe , aby uzywac to faktycznie do karmienia ryb u siebie. Niestety ( NIE TWIERDZE,ZE PRZEZ KLUB MALAWI ) juz pierwsze probki trafily na Allegro i ktos je sprzedawal ...
lokokosa Opublikowano 28 Grudnia 2011 #52 Opublikowano 28 Grudnia 2011 mozna i drugim raz :-) Mam tylko prosbe , aby uzywac to faktycznie do karmienia ryb u siebie. Niestety ( NIE TWIERDZE,ZE PRZEZ KLUB MALAWI ) juz pierwsze probki trafily na Allegro i ktos je sprzedawal ... dziękuję, zaraz wyśle adres a z tym alegro to po prostu chamstwo i bezczelność ! to nie jest akwarysta tylko ............ !!! należy to natychmiast zgłosić do obsługi alegro że ktoś sprzedaje darmowe próbki nie przeznaczone do sprzedaży. co za ludzie :mad:
misiek80 Opublikowano 28 Grudnia 2011 #53 Opublikowano 28 Grudnia 2011 Próbki dotarły expresem. Bardzo dziękuję. Spirulinę OSI w płatkach już kiedyś miałem, ale ta którą teraz dostałem jest o wiele lepsza, ponieważ ma duże płatki - tamta była strasznie drobna. Spirulinę wchłaniają aż im się płetwy trzęsą. Co do wafersów to także im smakują, wrzucam jedną sztukę i patrzę jak wyszrpują go sobie po kolei z pysków. Nawet najmniejszy Yellow próbuje się do niego dobierać. Niestety te wafersy mają jedną wadę - brudzą wodę.
Tan-Mal Opublikowano 28 Grudnia 2011 Autor #54 Opublikowano 28 Grudnia 2011 Witam, jak juz napisalam , my karmimy glownie O.S.I. Spirulina platkami i ganulatem i sporadycznie i tylko wybane ryby Waffers. Granulat nie brudzi wody , nie rozpada sie. Niestety nie mam oryginalnych probek granulatu Pozdrawiam Monika Wisz
galadriel Opublikowano 29 Grudnia 2011 #55 Opublikowano 29 Grudnia 2011 Probki dotarły wczoraj thx. Zarówno płatki jaki i waffersy znikają bardzo szybko, widac pysiom smakuje
lokokosa Opublikowano 2 Stycznia 2012 #56 Opublikowano 2 Stycznia 2012 dostawa błyskawiczna ! dziękuję jeżeli chodzi o spirulinę - płatki to robi furorę wśród ''pysków'' znika błyskawicznie :-) wafersy także są lubiane ale ich podstawową wadą jest niestety "brudzenie" wody :-( chciałem zrobić filmik z karmienia ale jak to bywa - złośliwość rzeczy martwych,
Andrzej454 Opublikowano 2 Stycznia 2012 #57 Opublikowano 2 Stycznia 2012 A moim pysiom nie udało się popróbować, chociaż się zgłaszałem. No cóż, są równi i równiejsi.
yaro Opublikowano 2 Stycznia 2012 #58 Opublikowano 2 Stycznia 2012 Boże Andrzej - wstrzymaj. Napisz jeszcze raz do TanMalu a nie pierdzielisz jakieś farmazony o równych i równiejszych.
Tan-Mal Opublikowano 2 Stycznia 2012 Autor #59 Opublikowano 2 Stycznia 2012 A moim pysiom nie udało się popróbować, chociaż się zgłaszałem. No cóż, są równi i równiejsi. alez absolutnie nie ! Z tego co pamietam do wysylalam do Pana juz x 2 probki, pierwsza przesylka to spirulina a w drugiej wyslalam O.S.I. Cichlid platki - Pan wspominal o probce pokarmu dla miesozernych ryb. My wprawdzie nie mamy oryginalnycn probek O.S.I. Cichlid platek i granulatu, czyli podstawowych pokarmow dla miesozernych pielegnic, ale odsypalam pokarm z duzego wiadra 5 kg z ktorego my u nas karmimi. Jezeli nie dotarlo ( bylo wyslane przed swietami ) to prosze zglosic nam na privat . Wysylam raz jeszcze i pzodrawiam Monika Wisz
lokokosa Opublikowano 3 Stycznia 2012 #60 Opublikowano 3 Stycznia 2012 to ja też napisze że nie dostałem ! chociaż dostałem trzy razy !!! Monice zrobi sie przykro i jeszcze raz mi wyśle :-( jeżeli faktycznie nie dotarły to takie sprawy moim zdaniem się załatwia na priv a nie kobiecie wyjeżdżać z równymi i równiejszymi ...................... Monika poświęca swój czas żeby adresować, nosić na pocztę, pilnować wszystkiego, a podejrzewam że chętnych było setki więc nawet jeżeli jedna osoba została "przegapiona" to nie powód aby na forum ogólnym rościć pretensje, pozdrawiam
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się