Skocz do zawartości

O.S.I. Spirulina Flakes, gratisowe probki


Tan-Mal

Rekomendowane odpowiedzi

mozna i drugim raz :-) Mam tylko prosbe , aby uzywac to faktycznie do karmienia ryb u siebie. Niestety ( NIE TWIERDZE,ZE PRZEZ KLUB MALAWI ) juz pierwsze probki trafily na Allegro i ktos je sprzedawal ...


dziękuję, zaraz wyśle adres


a z tym alegro to po prostu chamstwo i bezczelność !

to nie jest akwarysta tylko ............ !!!

należy to natychmiast zgłosić do obsługi alegro że ktoś sprzedaje darmowe próbki nie przeznaczone do sprzedaży.

co za ludzie :mad::mad::mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbki dotarły expresem. Bardzo dziękuję. Spirulinę OSI w płatkach już kiedyś miałem, ale ta którą teraz dostałem jest o wiele lepsza, ponieważ ma duże płatki - tamta była strasznie drobna. Spirulinę wchłaniają aż im się płetwy trzęsą. Co do wafersów to także im smakują, wrzucam jedną sztukę i patrzę jak wyszrpują go sobie po kolei z pysków. Nawet najmniejszy Yellow próbuje się do niego dobierać. Niestety te wafersy mają jedną wadę - brudzą wodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostawa błyskawiczna ! dziękuję

jeżeli chodzi o spirulinę - płatki to robi furorę wśród ''pysków'' znika błyskawicznie :-)

wafersy także są lubiane ale ich podstawową wadą jest niestety "brudzenie" wody :-(

chciałem zrobić filmik z karmienia ale jak to bywa - złośliwość rzeczy martwych,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim pysiom nie udało się popróbować, chociaż się zgłaszałem.

No cóż, są równi i równiejsi.



alez absolutnie nie ! Z tego co pamietam do wysylalam do Pana juz x 2 probki, pierwsza przesylka to spirulina a w drugiej wyslalam O.S.I. Cichlid platki - Pan wspominal o probce pokarmu dla miesozernych ryb. My wprawdzie nie mamy oryginalnycn probek O.S.I. Cichlid platek i granulatu, czyli podstawowych pokarmow dla miesozernych pielegnic, ale odsypalam pokarm z duzego wiadra 5 kg z ktorego my u nas karmimi. Jezeli nie dotarlo

( bylo wyslane przed swietami ) to prosze zglosic nam na privat .


Wysylam raz jeszcze i pzodrawiam

Monika Wisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja też napisze że nie dostałem !

chociaż dostałem trzy razy !!!

Monice zrobi sie przykro i jeszcze raz mi wyśle :-(

jeżeli faktycznie nie dotarły to takie sprawy moim zdaniem się załatwia na priv a nie kobiecie wyjeżdżać z równymi i równiejszymi :twisted: ......................

Monika poświęca swój czas żeby adresować, nosić na pocztę, pilnować wszystkiego, a podejrzewam że chętnych było setki więc nawet jeżeli jedna osoba została "przegapiona" to nie powód aby na forum ogólnym rościć pretensje,

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.