robertj1 Opublikowano 28 Listopada 2011 #21 Opublikowano 28 Listopada 2011 Dziś dotarły do mnie próbki. Bardzo dziękuję i Pozdrawiam!!!
jogo Opublikowano 28 Listopada 2011 #22 Opublikowano 28 Listopada 2011 Ja również dziękuje.Pozdrawiam.
Marcelus Opublikowano 29 Listopada 2011 #23 Opublikowano 29 Listopada 2011 Dziekuje za probki niedlugo zabieram sie za testy;)
Kuszmeno Opublikowano 30 Listopada 2011 #24 Opublikowano 30 Listopada 2011 I ja dołączam się do podziękowań. Próbki doszły i są już konsumowane...
sivczenko Opublikowano 1 Grudnia 2011 #25 Opublikowano 1 Grudnia 2011 no i do mnie doszły Dziękuję serdecznie.
bofk Opublikowano 2 Grudnia 2011 #26 Opublikowano 2 Grudnia 2011 ale gonitwa za wafersami :-) dziękuję! pozdrawiam!
radzio27 Opublikowano 2 Grudnia 2011 #27 Opublikowano 2 Grudnia 2011 Wczoraj doszły też i do mnie. Spirulinka znika od razu, niestety wafersy wogóle im (saulosi) nie smakują. Troche poskubały i zostawiły.
nightdream Opublikowano 9 Grudnia 2011 #28 Opublikowano 9 Grudnia 2011 Serdeczne dzięki za próbki. Rybom smakowały Jak zjedzą to, co kupiłem wcześniej, na pewno zamowie też wafersy...a co! OT: bofk usuń swojego avatara, bo rozsypujesz wygląd strony.
bofk Opublikowano 9 Grudnia 2011 #29 Opublikowano 9 Grudnia 2011 OT: OT: bofk usuń swojego avatara, bo rozsypujesz wygląd strony. Już usunąłem jakiś czas temu! Poszperam jeszcze w profilu. Jakby co to proszę o pomoc moderatorów w usunięciu bubla! SORRY!
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się