bigb Opublikowano 18 Listopada 2011 #11 Opublikowano 18 Listopada 2011 I do mnie dotarły, dzięki. Jutro pierwsze sniadanie.
makok Opublikowano 18 Listopada 2011 #12 Opublikowano 18 Listopada 2011 po kilku karmieniach już wiem że wafersy nie dla mnie... za to płatki super, a jeśli tej jakości byłyby też tabsy to dla mnie super... pozdrawiam
oscyp Opublikowano 19 Listopada 2011 #13 Opublikowano 19 Listopada 2011 Wafersy też nie dla mnie. Ryby co prawda biją się o nie ale strasznie brudzą wodę (robi się szaro-mleczna), a i nie wszystkie sobie skubną prawo dżungli:p(wam też brudzi?). Ale za to płatki mistrzostwo świata. Rybcie źrą aż miło:D .
makok Opublikowano 19 Listopada 2011 #14 Opublikowano 19 Listopada 2011 nie wiem czy mi brudzą, bo malutkie nimbo łykają je w całości prawie... także Ci nie stwierdzę
lechos Opublikowano 22 Listopada 2011 #15 Opublikowano 22 Listopada 2011 Próbki dotarły i do mnie, dziękuję. Wafersy dają rade gdy je się połamie na mniejsze kawałeczki. Całe pastyle gdy poleżą i je rybka szarpnie to się robi spora mgiełka (zmętnia wodę)
marek_z_81 Opublikowano 22 Listopada 2011 #16 Opublikowano 22 Listopada 2011 Do mnie również dotarły. Dziękuję. Zgadzam się z kolegami że wafersy wodę trochę brudzą (rybom pewnie to nie przeszkadza bo się zabijają o nie), płatki za to mistrzostwo.
Tan-Mal Opublikowano 22 Listopada 2011 Autor #17 Opublikowano 22 Listopada 2011 Witam, dokladam wprawdzie probke O.S.I. Spirulina Waffers , ale to nie jest pokarm w pierwszej kolejnosci dedykowany roslinozercom z Malawi. Podstawowe pokarmy dla roslinozercow z Malawi to O.S.I. Spirulina platki oraz O.S.I. Spirulina granulat. Granulat tonaco / plywajace , po namoczeniu nie pachnie ujemnie :-) Niestety nie mam aktualnie gratisowych probek pokarmow dedykowanych miesozercom : O.S.I. Cichlid platki i granulat , oraz O.S.I. Brine Shrimp platki i wybarwiajace ( np Aulonocary ) O.S.I. Vivid Color. Wszystkie pokarmy z dodatkiem enzymow trawiennych - jest to unikalna cecha pokarmow O.S.I. Wszystkie tez Made in USA. Jezeli ktos chce jeszcze otrzymac bezplatnie probke Spiruliny , prosze na privat. Wysylac bede pod koniec tygodnia Pozdrawiam Monika Wisz
makok Opublikowano 22 Listopada 2011 #18 Opublikowano 22 Listopada 2011 szkoda, ja bm przetestował coś dla mięsożerców, bo około grudnia skończy mi się podstawowy naturefood premium S i rozglądam sie za podstawowym pokarmem... ale w spirulinę się u Was zaopatrzę, bo nawet widać różnicę w strukturze płatków - ekstra
Slawek-meszek Opublikowano 23 Listopada 2011 #19 Opublikowano 23 Listopada 2011 I do mnie tez dotarły. Dziekuje bardzo
Tan-Mal Opublikowano 24 Listopada 2011 Autor #20 Opublikowano 24 Listopada 2011 Witam, ja juz jestem na miejscu i jutro wysle wszystkie zalegle probki Pozdrawiam Monika Wisz
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się