pablojogi Opublikowano 28 Czerwca 2014 #162 Opublikowano 28 Czerwca 2014 doczekałem się też i Ja, dziękuję:-)
jacio Opublikowano 1 Lipca 2014 #165 Opublikowano 1 Lipca 2014 Dziękuję serdecznie, otrzymałem próbki i ja. Karmię rybki od piątku. Z poczatku jadły ostrożnie i nie tak łapczywie, ale teraz szaleją jak opętane. Ale furorę robią Wafersy - prowadzą o nie prawdziwe bitwy, wydzierając je sobie z pyszczków. Co do brudzenia wody przez tabletki, to faktycznie, wokół pierwszej jaką wrzuciłem stworzyła się taka mgiełka, ale teraz nie ma możliwości zabrudzenia wody, bo pysie na to nie dają szansy. Jeszcze raz bardzo dziękuję.
Mortis Opublikowano 7 Lipca 2014 #168 Opublikowano 7 Lipca 2014 Próbki dotarły, dziękuję bardzo. Pozdrawiam
onestone Opublikowano 8 Lipca 2014 #169 Opublikowano 8 Lipca 2014 Przyszlo dzieki,pewnie sie bede odzywal.
JemioloSeba Opublikowano 14 Lipca 2014 #170 Opublikowano 14 Lipca 2014 Dziś przyszło i do mnie. Dzięki Edit: Mam pytanie. Czy ktoś zaobserwował coś dziwnego podczas karmienia O.S.I. Sinking Shrimp Pallets? Dostałem próbki za co bardzo dziękuję ale nie wiem co jest. Ryby jakby "wymiotowały" po zjedzeniu tego pokarmu. Dosłownie każda, która zje ten pokarm to po kilku minutach nim "wymiotuje" i wypuszcza z pyska drobny pył. Czy zaobserwowaliście coś podobnego?
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się