Stefanek Opublikowano 24 Marca 2012 #91 Opublikowano 24 Marca 2012 Wyslalem dane jakis czas temu, rowniez licze na probki
Tan-Mal Opublikowano 19 Kwietnia 2012 Autor #92 Opublikowano 19 Kwietnia 2012 Witam, kolejna partia probek do nas dotarla . Jezeli ktos chce sprobowac prosze o dane adresowe na privat. I kolejny raz powtarzam, absolutnie gratis i bez zadnych zabowiazan. Pozdrawiam Monika Wisz Ps. ze wzgledu na duze zainteresowanie i duzo pytan , oferta specjalna na zestaw promocyjny jest przedluzona do konca maja
tomek-o26 Opublikowano 25 Kwietnia 2012 #93 Opublikowano 25 Kwietnia 2012 Dzięki wielkie, przesyłka dotarła. Pozdrawiam serdecznie.
simaksus Opublikowano 16 Maja 2012 #94 Opublikowano 16 Maja 2012 Witam serdecznie Przesyłka dotarła pyski wcinają niesamowicie dziękuję i pozdrawiam
pablojogi Opublikowano 14 Czerwca 2012 #96 Opublikowano 14 Czerwca 2012 Próbki dzisiaj otrzymałem, bardzo dziękuję i pozdrawiam:-))) Witajcie! Drugi dzień karmienia spiruliną O.S.I i ryby dosłownie rzucają się na nią, polecam:-)))
padidar Opublikowano 14 Czerwca 2012 #97 Opublikowano 14 Czerwca 2012 Witam Ja otrzymałem próbki kilka dni temu, pisze teraz bo chciałem coś więcej zauważyć- ale tak samo jak u wszystkich ryby ją uwielbiają Dzięki i pozdrawiam
kunta Opublikowano 14 Czerwca 2012 #98 Opublikowano 14 Czerwca 2012 Do mnie też dotarły. W sumie dotarły jakiś czas temu ale dopiero teraz przywiozłem na wyspy. Dziękuję bardzo.
neo962 Opublikowano 21 Czerwca 2012 #99 Opublikowano 21 Czerwca 2012 Witam czy jest jeszcze możliwość dostania próbek pokarmu firmy O.S.I ?
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się