Skocz do zawartości

kuszand

Użytkownik
  • Postów

    73
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

O kuszand

  • Urodziny 08.07.1980

Informacje o profilu

  • Moje akwarium
    160x60x50

Osiągnięcia kuszand

11

Reputacja

  1. Gąbką + kartą (stara karta ubezpieczeniowa NFZ) Tam gdzie tworzy się kamień (przy wylocie wody) ostrożnie skrobaczką do czyszczenia płyt ceramicznych (podobną jak u Miśka). Czy robią się od tego rysy? Nie wiem, gdyż nie jeżdżę skrobaczką po szybach, tylko po wzmocnieniach (tam tworzy się osad z kamienia), a na nich rysy już miałem po poprzednim właścicielu. Na koniec, z zewnątrz, płynem do mycia szyb i do sucha ręcznikami papierowymi.
  2. Dzięki.Paczka doszła w wigilię.
  3. Przelew poszedł.
  4. W swoich 480 litrach wodę podmieniam wężem ogrodowym podłączonym do zaworu od pralki. Parametry wody w Olsztynie są bardzo dobre (woda ze żródeł podziemnych). Należy jedynie sprawdzać na bierząco czy nie wystapiły jakieś awarie w sieci wodociągowej w okolicy i uważać na coroczne płukanie (czyszczenie) sieci. Ot i tyle.
  5. Co prawda mam jeszcze trochę z poprzedniej edycji, ale jak wysyłka będzie w kartoniku to poproszę o 200g.
  6. Widziałeś może czy są tam jakieś większe red redy? Wiem, że koleś miał młode ale czy większe to nie pamiętam. Muszę dokupić parę samic bo mi się jakoś ostatnio ryby powybijały
  7. Naprawdę świetnie to wygląda. Mam pytanie co do oświetlenia. Jak masz te naświetlacze zainstalowane? Sam się przymierzam do takich, ale nie do końca mam wizję jak je zawiesić i jak pociągnąć kable aby to jakoś wyglądało. Może cykniesz fotkę?
  8. Tez się bardzo zdziwiłem
  9. Do mnie dziś paczka doszła Płatki są w stanie zadowalającym. Nie są tak duże jak spirulina czy vivid kolor które kupowałem w plastikowych pojemniczkach, ale do miału też im bardzo daleko. Zakup uważam za udany
  10. A widzisz, tego nie wiedziałem. Kierowałem się preferencjami pokarmowymi, wyglądem rybek i sugestiami które dostałem od bardziej doświadczonych forumowiczów, gdy pytałem o identyczną obsadę dla siebie. Na szczęście ktoś bardziej doświadczony czuwa w temacie
  11. Jakiś rok temu miałem w planach identyczną obsadę. Docelowo Labidochromis sp. hongi zastąpiłem Acei Ngara. Zastanów się nad sugestią kolegi elozoxa aby zastąpić saulosi stadkiem demasoni. Ja mam saulosi i red redy, i faktycznie jest trochę za żółto. Myślę że banda demasoni wyglądałaby super, jednak u mnie już jest na to za późno (przecież nie wyrzucę saulosi).
  12. Jakiś czas temu zakupiłem Ngary i uważam, że są to bardzo ładne rybki. Zazwyczaj są czarne lub mocno granatowe (zależy od dnia i od światła) z białymi ogonkami. Na razie są jeszcze młodziutkie, ale już teraz cieszą oko. I faktycznie lubią trzymać się razem, no i najchętniej z mojej obsady (redy, P. saulosi, trewki) skubią glony z kamieni.
  13. Należność wysłana + jedno piwko. Dziękuję Perez za zaangażowanie i ogarnięcie sprawy. Pzdr
  14. FPawlak jeżeli masz problem z uznaniem gwarancji to skorzystaj z "niezgodności towaru z umową" u sprzedawcy. Może tak będzie lepiej?
  15. Rzekłbym nawet, że jest to cena bardzo niska zważywszy że jest to najprawdopodobniej mieszanka trzech pokarmów z których każdy kosztuje: 1. Spirulina (76 zł za 200g) 2. Vivid Color (65 zł za 200g) 3. Brine Shrimp (79 zł za 200g)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.