Gąbką + kartą (stara karta ubezpieczeniowa NFZ)
Tam gdzie tworzy się kamień (przy wylocie wody) ostrożnie skrobaczką do czyszczenia płyt ceramicznych (podobną jak u Miśka).
Czy robią się od tego rysy?
Nie wiem, gdyż nie jeżdżę skrobaczką po szybach, tylko po wzmocnieniach (tam tworzy się osad z kamienia), a na nich rysy już miałem po poprzednim właścicielu.
Na koniec, z zewnątrz, płynem do mycia szyb i do sucha ręcznikami papierowymi.