olo666 Opublikowano 3 Stycznia 2012 #61 Opublikowano 3 Stycznia 2012 paczuszka dotarła-prezant poświąteczny jak znalazł:)Dziękuje!!pozdrawiam
leszek_00 Opublikowano 3 Stycznia 2012 #62 Opublikowano 3 Stycznia 2012 bardzo dziękuję, właśnie wyjąłem ze skrzynki list
kuszand Opublikowano 3 Stycznia 2012 #63 Opublikowano 3 Stycznia 2012 Próbki dotarły. Bardzo dziękuję za przesyłkę i pozdrawiam.
marek_z_81 Opublikowano 5 Stycznia 2012 #65 Opublikowano 5 Stycznia 2012 Dotarła i paczka z O.S.I. Spirulina pellets / granulat (porządnie odsypana porcja)-dziękuję. Ryby przepadają za tym pokarmem, według rad pani Moniki namaczam granulki bo nieznacznie puchną http://img220.imageshack.us/img220/5033/img3742k.jpg i faktycznie pokarm nie śmierdzi tak intensywnie jak inne pokarmy. Gdy mi się pokarmy pokończą to na pewno się zaopatrzę w TAN-MAL w płatki i granulki. Jeszcze raz dziękuję pani Moniko.
Tan-Mal Opublikowano 5 Stycznia 2012 Autor #66 Opublikowano 5 Stycznia 2012 Witam, jezeli ktos jeszcz zyczy sobie probki to prosze o kontakt na privat. Jezeli ktos juz do mnie pisal a nic nie dostal i czeka dluzej niz tydzien to tez prosze o kontakt, sprawdze temat - chodz ja nie mam absolutnie zadnych zaleglosci w wysylkach. Raz jeszcze unikatowe cechy O.S.I. : - dodatek enzymow trawiennych , co ma kapitalne znaczenie w procesie trawienia i przyswajania pokarmu oraz w profilaktyce bloat . Przyczynia sie tez do czystosci wody w zbiorniku - mniej wydalonych do wody niestrawionych elementow pokarmu. Dodatek czosnku i witamin. To nie jest pokarm wysokoenergetyczny , sprzeczny z naturalnym sposobem odzywiania sie ryb w jeziorze. Ryby w jeziorze nie spozywaja jeden super nergetycznej dawki dziennie , lecz zeruja nieustawicznie . Pokarmy oparte wylacznie na wyselekcjonowanych skladnikach , bez zastosowania tanich wypelniaczy jak np maczka rybna. Pokarm produkowany w USA. Pokarmy cieszace sie renoma na calym swiecie, naleza do grupy najczesciej cytowanych w swiatowej literaturze.Pokarm opracowany na bazie badan w srodowisku naturalnym - wspolpraca z niezyjacym juz Stuart Grant . na zdjeciach jestem z Stuart i Rene ( biolog, wspolautor formuly O.S.I. , badacz ryb z Wielkich Jezior Afrykanskich ) , zdjecia z targow Interzoo w Norymberdze . Postaci samego Stuart Malawistom nie trzeba chyba przedstawiac :-) Pozdrawiam Monika Wisz
Mastif Opublikowano 8 Stycznia 2012 #67 Opublikowano 8 Stycznia 2012 Próbki dotarły kilka dni temu, płatki chętnie zjadane, (tak jakby się mniej kruszyły niż płatki innych firm) co do wefersów, na razie rybki się nie przekonały, ale wykorzystam je w krewetkarium dziękuję za próbki i pozdrawiam
lokokosa Opublikowano 8 Stycznia 2012 #68 Opublikowano 8 Stycznia 2012 obserwacji ciąg dalszy :-) płatki O.S.I. bezkonkurencyjne ! dla próby wsypałem porcję Sera Vipan Hauptfutter i po chwili płatki O.S.I. - na prawdę szkoda że mi kamera padła - pysie oczywiście zaczęły pałaszować Sera a kiedy wsypałem O.S.I. w drugim końcu akwarium jak jeden ruszyły w ich kierunku, wyglądało to jak atak piranii w filmach grozy , taki kocioł robiły :-) wafersy niestety brudzą :-( ponieważ nie maja szans opaść na dno aby zbrojniki się nimi delektowały, bo pysie w locie je wychwytują, wpadłem na pomysł aby je po prostu pokruszyć, teraz i pysie się nie męczą i zbrojniki coś skubną, pokruszone jak by mniej brudziły , tak mi się wydaje ? P.S. Popatrzcie koledzy akwaryści na tą przesympatyczną twarz Moniki, z której aż bije pasja ! Czy tak przesympatyczna osoba mogła by kogoś celowo pominąć i nie wysłać próbek ? Moniko , o de mnie, wirtualnie ale szczerze, ogromny bukiet kwiatów za to co robisz :-) :-) :-)
Tan-Mal Opublikowano 8 Stycznia 2012 Autor #69 Opublikowano 8 Stycznia 2012 dobrze, ze maz wode podmienia i tego nie widzi :-) Panowie , raz jeszcze , Waffers to nie jest podstawowy pokarm dla pyszczakow, zamiast niego polecam Pellets ( granulat ) w kombinacji z platkami Pozdrawiam Monika Wisz
Mastif Opublikowano 8 Stycznia 2012 #70 Opublikowano 8 Stycznia 2012 Waffers to nie jest podstawowy pokarm dla pyszczakow, zamiast niego polecam Pellets ( granulat ) w kombinacji z platkami Pozdrawiam Monika Wisz Tak też podejrzewam bo na opakowaniu nie ma namalowanej żadnej pielęgnicy swoją drogą to moje pyszczaki słabo konsumują wszelkie pokarmy granulowane
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się