Bartek_De Opublikowano 16 Lutego 2023 #21 Opublikowano 16 Lutego 2023 Dasz radę włożyć to w jednym kawałku? No chyba, że masz baniak bez wzmocnień
pulpet Opublikowano 16 Lutego 2023 Autor #22 Opublikowano 16 Lutego 2023 45 minut temu, Bartek_De napisał(a): Dasz radę włożyć to w jednym kawałku? No chyba, że masz baniak bez wzmocnień Tak. 240 nie ma wzmocnień. Do tego podłoga jest węższa od dna, bo zostaje miejsce na filtrację, więc spokojnie dam radę włożyć całość. Do 720 będę strugał dwie, albo trzy części. Jeszcze pomyślę. 1
pulpet Opublikowano 19 Lutego 2023 Autor #23 Opublikowano 19 Lutego 2023 Pierwsze przymiarki do poskładania 240 do kupy. Na razie wstępnie i niezobowiązująco. Brakuje bocznej ściany z prawej strony, która schowa wylot z filtra. Taka surowa ustawka dla pobudzenia wyobraźni i zwymiarowania brakujących kawałków. 8
KapitanCzysty Opublikowano 19 Lutego 2023 #24 Opublikowano 19 Lutego 2023 5 godzin temu, pulpet napisał(a): Wyszło bardzo fajnie, ciekaw jestem efektu końcowego w baniaku. Jesteś w stanie określić jaki mniej więcej koszt takiej „makiety”? A propos układu baniaków, nie będziesz musiał przełączać kanałów w tv bo masz trzy ekrany do wyboru… 1
pulpet Opublikowano 19 Lutego 2023 Autor #25 Opublikowano 19 Lutego 2023 Co do kosztów, ciężko precyzyjnie, bo jadę na dwa baniaki i np moduły robię wcale nie wiedząc, gdzie w końcu trafia. Ale tak plus minus 300-350 zł, w przeliczeniu na złotówki wyjdzie to co wyląduje w 240. Swojej stawki godzinowej nie liczę, bo by wyszło, że.lepiej BTN kupić
Bartek_De Opublikowano 19 Lutego 2023 #26 Opublikowano 19 Lutego 2023 2 minuty temu, pulpet napisał(a): Swojej stawki godzinowej nie liczę, bo by wyszło, że.lepiej BTN kupić Plus wypita "herbata" 2
pulpet Opublikowano 19 Lutego 2023 Autor #27 Opublikowano 19 Lutego 2023 3 minuty temu, Bartek_De napisał(a): Plus wypita "herbata" Gdzieś twórca natchnienie odnaleźć musi 1
aurban6 Opublikowano 19 Lutego 2023 #28 Opublikowano 19 Lutego 2023 Ja tylko mam nadzieje, że Olaf nie zaprogramuje Ci pilota.Bo nie chce myśleć co się stanie z baniakiem nr 2 po naciśnięciu programu nr 1 3 mam kciuki bo Piotrek szalejesz.Wysłane z mojego RMX3301 przy użyciu Tapatalka 1 1
pulpet Opublikowano 21 Lutego 2023 Autor #29 Opublikowano 21 Lutego 2023 Tło do 240 gotowe. Niestety większość misternie wykonanych rys po zamoczeniu znika. I robi się dużo ciemniejsze. Próbowałem malować, to wychodzi lipa. Więc będzie czarno i w miarę jednolicie. W sumie takie było założenie, więc nie ma co beczeć, ale już mam pomysła, jak zrobić, żeby w kolejnym, robionym do 720 rysy zostały. 3
pulpet Opublikowano 23 Lutego 2023 Autor #30 Opublikowano 23 Lutego 2023 Tło i podłoga zamontowane. Oraz gąbka filtracyjna. Prawa strona czeka na montaż, tak samo moduły potrzebują jeszcze ostatnich dopieszczeń. Niestety padło mi dzisiaj narzędzie typu Dremel, a bez tego jak bez ręki. Jutro przyjedzie następne, jak kurierzy nie dadzą du....ciała,.to znowu pogonie. Ot, takie nieprzewidziane zdarzenia losowe, czyli koszta dodarkowe. Wrrrrr. Jak dobrze pójdzie, to może pojutrze zamontuję pompy, chwilowo pojadą dwie dcs 1200, bo takie mam( dcp 2000 się clą, albo ukradli, albo nie wiem co, ale nie ma,a kupione w zeszłym roku i jadą z Chinlandii) grzałki i inne gadżety i zaleje. Będzie jedno do przodu. 2
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się