Gość Opublikowano 13 Czerwca 2017 #11 Opublikowano 13 Czerwca 2017 Dwa filmy z życia mojego akwarium.
adi Opublikowano 16 Czerwca 2017 #12 Opublikowano 16 Czerwca 2017 Też mi się podoba, fajny ten twój zbiorniczek.
MDRAGON87 Opublikowano 16 Czerwca 2017 #13 Opublikowano 16 Czerwca 2017 Fajny baniak, ale ja osobiście wolałbym czarne tło. Gdzie kupowałeś rdzawe?
michal_j Opublikowano 16 Czerwca 2017 #14 Opublikowano 16 Czerwca 2017 (edytowane) ... Edytowane 18 Listopada 2018 przez xxx
Gość Opublikowano 13 Lipca 2017 #15 Opublikowano 13 Lipca 2017 (edytowane) I tak po ponad miesiącu zaczął wybarwiać się jeden Saulosi. Obrał już swój rewir (upatrzyl sobie grote pod największym kamieniem) i nawet rozpoczął meblowanie po swojemu. Reszta załogi rośnie jak na drożdżach, błyskawicznie pływa i jeszcze szybciej zjada pokarm. Edytowane 14 Lipca 2017 przez Gość
marcin73m Opublikowano 14 Lipca 2017 #16 Opublikowano 14 Lipca 2017 Zbiorniczek ładny, estetyczny a samczyk zapowiada się bardzo fajnie
pablojogi Opublikowano 16 Lipca 2017 #17 Opublikowano 16 Lipca 2017 piasek jak sól gruboziarnista, do wymiany, popatrz na fotki innych w galerii, reszta OK
Gość Opublikowano 16 Lipca 2017 #18 Opublikowano 16 Lipca 2017 Godzinę temu, pablojogi napisał: piasek jak sól gruboziarnista, do wymiany, popatrz na fotki innych w galerii Zgodnie z zaleceniami piasek powinien być wielkości 0.8-1.2mm i taki też jest. Chyba, że większość userow się myli.
pablojogi Opublikowano 16 Lipca 2017 #19 Opublikowano 16 Lipca 2017 jak Ci taki nie pyli to ok ale jasność wali po gałach:-)
Pleziorro Opublikowano 19 Lipca 2017 #20 Opublikowano 19 Lipca 2017 Dnia 18.07.2017 o 06:23, michal_j napisał: To Twoim zdaniem on jest za gruby czy za drobny? Hehe podpinam się pod pytanie. Piasek wg. mnie wydaje się okej, choć nie gustuję w białych podłożach.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się