Gość Opublikowano 11 Czerwca 2017 #1 Opublikowano 11 Czerwca 2017 (edytowane) I nadszedł czas na zaprezentowanie swojego baniaka. Uruchomienie trwało kilka miesięcy ale w końcu sukces. Akwarium stoi, cykl azotowy zamknięty, ryby pływają gdzie tylko mogą. Aby nie przedłużać trochę techniki i zdjęcia. Zapraszam do lektury i komentowania. Akwarium - Aquael Glossy 100 wraz z oryginalną szafką - lekko zmodernizowaną. Woda - Nalewana przez ustrojstwo w wersji 2 weszło ok. 190 litrów. Oświetlenie - Jeszcze standardowe czyli dwie belki Aquael Retrofit 6500k. Mechanik - Aquael 1500 z drobną gąbką. Biolog - Eheim Classic (350) 2215 z ok. 1.5l ceramiki Aquael Bioceramax 1200 i 1600 plus na zasysie drobna gąbka. Cyrkulacja - Tunze 6015. Podłoże - Piasek o granulacji 0.8-1.2mm ok. 25kg. Kamienie - Serpentynit ok. 50kg. Obsada - 20 szt. maluchów Chindongo Saulosi oraz 10 szt. maluchów Iodotropheus Sprengerae Plany: 1. Wymiana oświetlenia na coś bardziej wybarwiającego. 2. Wymiana mechanika na zewnętrzny kubeł HW-304A. 3. Pozostawienie docelowej obsady - 2+6 lub 2+8 Saulosi oraz 1+3 Rdzawych - co z tego wyjdzie to się okaże za jakiś czas. To chyba w zasadzie wszystko. W razie pytań piszcie śmiało a teraz zachęcam do oglądania zdjęć - wielkie sorki za ich jakość ale fotograf ze mnie marny. PS. Z góry bardzo dziękuję wszystkim forumowiczom, którzy przyczynili się do uruchomienia mojego akwarium. Edytowane 11 Czerwca 2017 przez Gość
Andrzej Głuszyca Opublikowano 11 Czerwca 2017 #2 Opublikowano 11 Czerwca 2017 (edytowane) ..mnie się podoba. Edytowane 11 Czerwca 2017 przez AndrzejWalb
lukas1987 Opublikowano 11 Czerwca 2017 #3 Opublikowano 11 Czerwca 2017 Mnie się podoba z tym oświetleniem
egon44 Opublikowano 11 Czerwca 2017 #4 Opublikowano 11 Czerwca 2017 Ładnie Z czarnym tłem było by mroczniej ale to moje osobiste zdanie
Gość Opublikowano 11 Czerwca 2017 #5 Opublikowano 11 Czerwca 2017 (edytowane) 4 minuty temu, egon44 napisał: Ładnie Z czarnym tłem było by mroczniej ale to moje osobiste zdanie To na pewno. Ale po pierwsze aranżacja była ustalana z małżonką a po drugie to wydaje mi się, że ciemny niebieski lekko dodaje głębię. Tak szczere to bardziej pierwszy powód jest ważniejszy. Edytowane 11 Czerwca 2017 przez Gość
egon44 Opublikowano 11 Czerwca 2017 #6 Opublikowano 11 Czerwca 2017 23 minuty temu, Jerry_jerry napisał: To na pewno. Ale po pierwsze aranżacja była ustalana z małżonką a po drugie to wydaje mi się, że ciemny niebieski lekko dodaje głębię. Tak szczere to bardziej pierwszy powód jest ważniejszy. Jasne rozumiem Napisałem tylko osobiste zdanie z którym wcale nie musisz się zgadzać... Najważniejsze że wam obojgu się podoba
Przezda Opublikowano 11 Czerwca 2017 #8 Opublikowano 11 Czerwca 2017 fajne, też bym czarny dał na tył, ale jw skąd masz Saulosi?
Gość Opublikowano 11 Czerwca 2017 #9 Opublikowano 11 Czerwca 2017 Cała obsada zakupiona u FishMagic. Ryby zdrowe i ruchliwe.
jello Opublikowano 11 Czerwca 2017 #10 Opublikowano 11 Czerwca 2017 Bardzo ładny akwabaniaczek. Tło masz prawie takie samo jak u mnie
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się