Gość Opublikowano 27 Sierpnia 2017 #31 Opublikowano 27 Sierpnia 2017 (edytowane) No i przyszedł czas aby zaprezentować gawiedzi krótki film z życia mojego malawi. Ryby raznie pływają. Do dzisiaj byłem przekonany, że z 20 sztuk saulosi (maluchów) wyłonił się tylko jeden samiec ale jak widać na filmie chyba jeszcze dwóch chłopaków walczy o swój rewir. Mam już jednego samca, który niewzruszony pływa po całym zbiorniku i śmieje się z młodzieży. Aha. Jeszcze odnośnie oświetlenia. Świecę tylko jedną belka 16W Aquael Retrofit 6500k. Zrezygnowalem z drugiej i taki efekt podoba mi się najbardziej. Edytowane 27 Sierpnia 2017 przez Gość
Andrzej Głuszyca Opublikowano 27 Sierpnia 2017 #32 Opublikowano 27 Sierpnia 2017 ..bardzo ładne. A co do samców to pamiętaj ,że jeszcze kilku może się ujawnić z biegiem czasu.
Gość Opublikowano 27 Sierpnia 2017 #33 Opublikowano 27 Sierpnia 2017 4 minuty temu, AndrzejWalb napisał: ..bardzo ładne. A co do samców to pamiętaj ,że jeszcze kilku może się ujawnić z biegiem czasu. Dziękuję za słowa uznania. Wiem, wiem, ze jeszcze wszystko się może zdarzyć dlatego cierpliwie czekam i cieszę się z posiadania swojego wycinka malawi.
Gość Opublikowano 7 Października 2017 #34 Opublikowano 7 Października 2017 Hejka Czy moje przypuszczenia są słuszne, że jedna z saulosi jest w ciąży?
spiochu Opublikowano 7 Października 2017 #35 Opublikowano 7 Października 2017 Szykuj się na pępkowe Wysłane z telefonu
Andrzej Głuszyca Opublikowano 7 Października 2017 #36 Opublikowano 7 Października 2017 4 minuty temu, Jerry_jerry napisał: Czy moje przypuszczenia są słuszne, że jedna z saulosi jest w ciąży? ..inkubuje.
Gość Opublikowano 7 Października 2017 #37 Opublikowano 7 Października 2017 Podziękował Zobaczymy czy coś z tego wyjdzie.
Andrzej Głuszyca Opublikowano 7 Października 2017 #38 Opublikowano 7 Października 2017 (edytowane) ....jak pierwszy raz inkubuje to nie ingeruj. Lada moment będą następne inkubacje. Wtedy jak chcesz to możesz myśleć o młodych.A nie jest wykluczone ,że i w tym przypadku jakaś spryciula przetrwa:) Edytowane 8 Października 2017 przez AndrzejWalb
Gość Opublikowano 7 Października 2017 #39 Opublikowano 7 Października 2017 (edytowane) No właśnie zastanawiam się czy na przyszłość nie postawić jakiegoś małego akwarium (kotnika) w szafce pod głównym i w razie czego odlawiac maluchy. Nie mam tutaj na myśli hodowli ale może znajdą się chętni na maluchy po zdrowych i pewnych rodzicach. Aktualnie nie zamierzam integrować i straszyć samicy. Edytowane 7 Października 2017 przez Gość
egon44 Opublikowano 7 Października 2017 #40 Opublikowano 7 Października 2017 11 minut temu, Jerry_jerry napisał: Aktualnie nie zamierzam integrować i straszyć samicy. Dobra decyzja
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się