egon44 Opublikowano 30 Października 2018 #71 Opublikowano 30 Października 2018 Ładnego masz tego samca alfa
Bartek_De Opublikowano 30 Października 2018 #72 Opublikowano 30 Października 2018 Ładny zbiornik ? jednak otoczaki mają swój urok. Jarku jak utrzymujesz kamienie w tak nienagannej czystości? Jestem w szoku, że nic ich nie porasta.Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Gość Opublikowano 30 Października 2018 #73 Opublikowano 30 Października 2018 (edytowane) @egon44 Dziękuję. Jakoś we trójkę dają radę. Odpukac - dogaduja się. Mam nadzieję, że nie piszę tego w złą godzinę. @Bartek_De Za czystość kamieni odpowiada glonojad. Gdy go zakupiłem to jakiś taki rozleniwiony był ale gdy usłyszał moje rozmowy i groźby, że jak nie zacznie pracować na prowiant to pójdzie do zoologia to się chlopina ogarnął. Edytowane 30 Października 2018 przez Gość
Bartek_De Opublikowano 30 Października 2018 #74 Opublikowano 30 Października 2018 Ha ha ha skubany wziął się do roboty. Ale trzeba go pochwalić, bo konkretnie ogarnia temat Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Gość Opublikowano 30 Października 2018 #75 Opublikowano 30 Października 2018 Fakt. Potrzebował czasu na rozkręcenie. Teraz już nic nie mam mu do zarzucenia. Dzięki jeszcze raz za pozytywne słowa.
egon44 Opublikowano 31 Października 2018 #76 Opublikowano 31 Października 2018 7 godzin temu, Jerry_jerry napisał: @egon44 Dziękuję. Jakoś we trójkę dają radę. Odpukac - dogaduja się. Mam nadzieję, że nie piszę tego w złą godzinę. Też mam w swoim zbiorniku trzy samce i dają radę... Ostatnio trzeci samiec się wybarwił,a prezentuje się tak -
Gość Opublikowano 31 Października 2018 #77 Opublikowano 31 Października 2018 3 godziny temu, egon44 napisał: Ostatnio trzeci samiec się wybarwił,a prezentuje się tak - No również całkiem, całkiem. Też bym chciał mieć trzech kawalerów alfa. Może nie alfa ale w pełni wybarwionych.
egon44 Opublikowano 31 Października 2018 #78 Opublikowano 31 Października 2018 7 godzin temu, Jerry_jerry napisał: No również całkiem, całkiem. Też bym chciał mieć trzech kawalerów alfa. Może nie alfa ale w pełni wybarwionych. Dziękuję Trzeba dać im czasu... Ja ryby mam od roku i po tym czasie trzeci samiec dopiero mi się wybarwił...
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się