fenster Opublikowano 10 Stycznia 2017 #81 Opublikowano 10 Stycznia 2017 (edytowane) mam wersję 2.7 (kilka dni temu kupiłem) - coś nie bardzo działa funkcja krótkiego kliknięcia - nastawiany jest czas 0-255 sek wygaszania i rozjasniania... niestety wpisywanie tam liczb z zakresu 0-255 nie skutkuje takim dzialaniem jakie powinno być..na niektórych liczbach spowolnione jest wyłączanie/zał ale na innych od razu wył/zał.. to chyba Panie Romanie trzeba poprawić..poza tym super urządzenie :)) Edytowane 10 Stycznia 2017 przez fenster
Paulstick Opublikowano 11 Stycznia 2017 #82 Opublikowano 11 Stycznia 2017 W zaden sposob nie moge się pozbyc tych 3pikpikow co godzine. Probowalem resetowac sterownik, instalowac wersje nizsze, instalowac 2.7 na nowo; nic nie dziala. Chyba czas bezposrednio do pana Romka napisac.
kwiq Opublikowano 11 Stycznia 2017 #83 Opublikowano 11 Stycznia 2017 Masz wyłączone w opcjach aby nie sprawdzał baterii czy coś takiego ?
Paulstick Opublikowano 11 Stycznia 2017 #84 Opublikowano 11 Stycznia 2017 To już dawno zrobilem. Wszystko wczesniej w tym poscie opisane.
h2athor Opublikowano 11 Stycznia 2017 #85 Opublikowano 11 Stycznia 2017 Ja swój zakupiłem 3 tygodnie temu i wszystko z nim jest ok, nic nie pika (wersja 2.7)
RomanoLindano Opublikowano 11 Stycznia 2017 Autor #86 Opublikowano 11 Stycznia 2017 (edytowane) @Paulstick Trzy piknięcia oznaczają przegrzanie (opisane jest w instrukcji). Trzeba sprawdzić w ustawieniach jakie są temperatury ustawione. Można ustawić wyższe lub pierwszą z temperatur ustawić na 0 (wtedy temperatury nie będą ograniczały sterownika). Jest to opisane w instrukcji, warto dokładnie się zapoznać. Pozdrawiam, Romek Edytowane 11 Stycznia 2017 przez RomanoLindano
Paulstick Opublikowano 11 Stycznia 2017 #87 Opublikowano 11 Stycznia 2017 (edytowane) 6 minutes ago, RomanoLindano said: @Paulstick Trzy piknięcia oznaczają przegrzanie (opisane jest w instrukcji). Trzeba sprawdzić w ustawieniach jakie są temperatury ustawione. Można ustawić wyższe lub pierwszą z temperatur ustawić na 0 (wtedy temperatury nie będą ograniczały sterownika). Jest to opisane w instrukcji, warto dokładnie się zapoznać. Pozdrawiam, Romek Dziekuje za odpowiedz panie Romku. Pikniecia mam jedynie o pelnej godzinie, czy przegrzanie by rowniez bylo sygnalizowane o dokladnej godzinie? Problem z temperaturami jest, ze za kazdym razem kiedy probuje cokolwiek zmienic, dostaje wiadomosc, ze nie udalo się temeratur ustawic. Edytowane 11 Stycznia 2017 przez Paulstick
RomanoLindano Opublikowano 11 Stycznia 2017 Autor #88 Opublikowano 11 Stycznia 2017 A która wersja sterownika jest, bo taki komunikat to jest wtedy gdy wersja jest starsza. Trzeba zaktualizować firmware do 2.7.
Paulstick Opublikowano 11 Stycznia 2017 #89 Opublikowano 11 Stycznia 2017 1 minute ago, RomanoLindano said: A która wersja sterownika jest, bo taki komunikat to jest wtedy gdy wersja jest starsza. Trzeba zaktualizować firmware do 2.7. Panie Romku wersja 2.7, kilkukrotnie instalowalem
RomanoLindano Opublikowano 11 Stycznia 2017 Autor #90 Opublikowano 11 Stycznia 2017 (edytowane) Proszę ustawić temperatury 70,80,90 i spróbować. Jak nie zadziała to 0,50,60. Na wersji 2.7 musi działać. Podawane temperatury muszą być rosnące (nie mogą być takie same ani mniejsze), bo się sterownik zbuntuje. A jakie temperatury pokazuje w ustawieniach? EDIT: przydałby się zrzut ekranu (po połączeniu) tam jest sporo informacji. EDIT: otrzymałem potwierdzenie, że pikanie ustało, więc to był tylko problem z ustawieniami. Edytowane 12 Stycznia 2017 przez RomanoLindano 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się