Paulstick Opublikowano 11 Stycznia 2017 #91 Opublikowano 11 Stycznia 2017 Panie Romku wpisalem 0,50,60 i zaakceptowalo. Mialem firmowo ustawione na 56,24,56. Mysle, ze już pikac nie bedzie, dziekuje slicznie za pomoc....jesli jednak dalej bedzie to samo nie omieszkam się odezwac.
RomanoLindano Opublikowano 11 Stycznia 2017 Autor #92 Opublikowano 11 Stycznia 2017 Bezpieczne ustawienia to 60,70,80 i powinno to zaakceptować. Jakby mi pikało co godzinę to bym wścieklizny dostał . Gratuluję cierpliwości. Pozdrawiam i życzę już bezawaryjnej pracy sterownika. Romek.
RomanoLindano Opublikowano 12 Stycznia 2017 Autor #93 Opublikowano 12 Stycznia 2017 @fenster Znalazłem błąd o którym pisałeś (nie działało krótkie i długie kliknięcie dla dłuższych czasów). Poprawiłem błąd i wypuściłem nową wersję aplikacji z firmware 2.8. Wgraj i wszystko będzie działać. Dodatkowo zmieniłem trochę logikę działania przycisku. Było tak, że kliknięcie podczas rozjaśniania lub ściemniania powodowało potrójny sygnał dźwiękowy i sterownik kontynuował rozjaśnianie lub ściemnianie. Nie można było tego przerwać. Przy ustawieniu długiego czasu (np. 60 sekund) trzeba było czekać na rozjaśnienie żeby móc wyłączyć (i ponownie czekać aż sterownik będzie działał w normalnym trybie). Teraz działa tak, że kliknięcie gdy sterownik jest w trybie rozjaśniania lub ściemniania powoduje natychmiastowe przejście do zakładanej wartości (sygnalizowane potrójnym piknięciem). Dzięki temu można szybko obejść czas rozjaśniania lub ściemniania nawet gdy jest ustawiony na dużą wartość. Wydaje mi się, że tak jest wygodniej. Proszę o opinie.
Paulstick Opublikowano 12 Stycznia 2017 #94 Opublikowano 12 Stycznia 2017 Akwarium w salonie, w miare daleko do sypialni, takze pospiechu nie bylo . Jeszcze raz dziekuje panie Romku za pomoc, pomimo ze sam się do pana osobiscie nie zglosilem. Od wczoraj wszystko dziala jak w szwajcarskim zegarku. Nie omieszkam wgrac wersje 2.8.
fenster Opublikowano 12 Stycznia 2017 #95 Opublikowano 12 Stycznia 2017 (edytowane) 1 godzinę temu, RomanoLindano napisał: @fenster Znalazłem błąd o którym pisałeś (nie działało krótkie i długie kliknięcie dla dłuższych czasów). Poprawiłem błąd i wypuściłem nową wersję aplikacji z firmware 2.8. Wgraj i wszystko będzie działać. Dodatkowo zmieniłem trochę logikę działania przycisku. Było tak, że kliknięcie podczas rozjaśniania lub ściemniania powodowało potrójny sygnał dźwiękowy i sterownik kontynuował rozjaśnianie lub ściemnianie. Nie można było tego przerwać. Przy ustawieniu długiego czasu (np. 60 sekund) trzeba było czekać na rozjaśnienie żeby móc wyłączyć (i ponownie czekać aż sterownik będzie działał w normalnym trybie). Teraz działa tak, że kliknięcie gdy sterownik jest w trybie rozjaśniania lub ściemniania powoduje natychmiastowe przejście do zakładanej wartości (sygnalizowane potrójnym piknięciem). Dzięki temu można szybko obejść czas rozjaśniania lub ściemniania nawet gdy jest ustawiony na dużą wartość. Wydaje mi się, że tak jest wygodniej. Proszę o opinie. Działa teraz dobrze szacun za tak szybką reakcję. Dodatkowa funkcja kliknięcia w trakcie ściemniania czy rozjaśniania też jest fajna Edytowane 12 Stycznia 2017 przez fenster
deccorativo Opublikowano 13 Stycznia 2017 #96 Opublikowano 13 Stycznia 2017 Romek ale "prom kosmiczny " zbudowałeś . Tam też startem zawiadują komputery a człowiek tak jak i u nas tylko jest od gapienia się jak przebiega ten start i słucha tych piknięć i błysków lampek. Wiesz zbudowałem z kitów AVT takie sterownik funkcją feed i kurcze też ma dwie diody co świecą i róznie migają na szczęście o pikaniu zapomnieli - buzzerka nie dali Belki LED do tego sterownika zacznij produkować - ile jeszcze cię będę namawiał.
RomanoLindano Opublikowano 13 Lutego 2017 Autor #97 Opublikowano 13 Lutego 2017 (edytowane) Witam Spieszę donieść, że popracowałem trochę nad sterownikiem i pojawiło się kilka nowych funkcji na które część z was czeka. Aktualna wersja firmware to 3.0: - możliwość ustalenia nazw kanałów (do 25 znaków na kanał). Nazwy te widoczne są przy programowaniu zamiast standardowych nazw kanałów. Nazwy zapamiętane są w sterowniku, więc będą widoczne też po podłączeniu do innego komputera. - możliwość przełączenie wybranych kanałów w tryb przełącznika (włączone/wyłączony - nigdy nie przyjmuje wartości pośrednich), dzięki temu za pomocą dodatkowego przekaźnika można sterować np. włączaniem świetlówki (lub wentylatora) - możliwość ustawienia czasu po jakim sterownik wróci do normalnej pracy (w przypadku wcześniejszego kliknięcia przycisku). - możliwość wyłączenie buzzera (absolutnie nic nie jest sygnalizowane). - zmiana koloru przy programowaniu RGB zmienia też kolor aktywnego punktu (jeżeli jest taki). Pełen opis znajduje się w aplikacji pod przyciskiem "Lista zmian" w głównym oknie programu. Pozdrawiam Romek EDIT: Niestety w firmware 3.0 zakradł się błąd i jest problem z zapisywaniem ustawień (nie działa też prawidłowo eksport i import). Wieczorem wypuszczę poprawkę. EDIT: Problem zlokalizowany i poprawiony. Wyszła wersja 3.1, która zastępuje wersję 3.0 (ta zniknęła z listy dostępnych). Można już nazywać kanały po swojemu Edytowane 14 Lutego 2017 przez RomanoLindano 3
sambor Opublikowano 19 Lutego 2017 #98 Opublikowano 19 Lutego 2017 Witam, mam sterownik V3 i chciałbym zainstalować nową wersję 3.1 - gdzie mogę ją znaleźć? I mam problem z aplikacją, wczoraj działała normalnie a dzisiaj nie mogę jej otworzyć, proszę o pomoc. Pozdrawiam
RomanoLindano Opublikowano 21 Lutego 2017 Autor #99 Opublikowano 21 Lutego 2017 W sprawach serwisowych proszę o kontakt na mail serwis@palabras.pl. Aplikacja pewnie jest blokowana przez antywirusa. Opis aktualizacji znajduje się w instrukcji użytkownika. Instrukcja dostępna pod przyciskiem na głównym oknie programu.
RomanoLindano Opublikowano 24 Marca 2017 Autor #100 Opublikowano 24 Marca 2017 W sklepie włączyłem możliwość płatności za pobraniem. Koszty przesyłki się nie zmieniają. Pozdrawiam Romek
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się