takro Opublikowano 23 Listopada 2016 #41 Opublikowano 23 Listopada 2016 Jak kupić ten sterownik z rabatem dla klubowiczów?
egon44 Opublikowano 23 Listopada 2016 #42 Opublikowano 23 Listopada 2016 14 minut temu, takro napisał: Jak kupić ten sterownik z rabatem dla klubowiczów? Odpowiedź znajdziesz w poście nr 32
takro Opublikowano 23 Listopada 2016 #43 Opublikowano 23 Listopada 2016 W podanym przez ciebie poście nie nie widzę wyjaśnienia jak kupić.
egon44 Opublikowano 23 Listopada 2016 #44 Opublikowano 23 Listopada 2016 25 minut temu, takro napisał: Jak kupić ten sterownik z rabatem dla klubowiczów? Rozumiem że to będzie twój pierwszy zakup sterownika?
takro Opublikowano 23 Listopada 2016 #45 Opublikowano 23 Listopada 2016 Tak to będzie mój pierwszy zakup
egon44 Opublikowano 23 Listopada 2016 #46 Opublikowano 23 Listopada 2016 16 minut temu, takro napisał: W podanym przez ciebie poście nie nie widzę wyjaśnienia jak kupić. Tu masz link do sklepu https://sklep.palabras.pl/ Najlepiej się skontaktuj z @RomanoLindano na Priv...
takro Opublikowano 23 Listopada 2016 #47 Opublikowano 23 Listopada 2016 Ja wiem gdzie kupić.Myślałem,że ktoś podpowie jak zamówić żeby uzyskać rabat dla klubowiczów.
marcin73m Opublikowano 24 Listopada 2016 #48 Opublikowano 24 Listopada 2016 Musisz zarejestrować się w sklepie, a swoje dane przesłać p. Romkowi, który doda Cię do grupy z rabatem. Wtedy po zalogowaniu będziesz miał już widoczną cenę uwzględniającą rabat.
michal_j Opublikowano 27 Listopada 2016 #50 Opublikowano 27 Listopada 2016 zaktualizowałem sterownik do najnowszej wersji 2.7, zaktualizowała się również aplikacja do obsługi programu, wszystko fajnie działa bardzo fajnie, że nie potrzeb już tego programatora USBasp jako użytkownik chciałbym dodać swoje dwie uwagi : - czy można wprowadzić możliwość uruchamiania wizualizacji od i do konkretnej godziny ? np. żeby przetestować sam wschód / zachód słońca ? - czy jest możliwość, żeby dało się zmieniać kolor w kanale RBG dla istniejącej kropki ? chodzi mi o to, że jeśli mam jakiś punkt dla którego wybrałem dany kolor a chciałbym go zmienić to muszę usunąć ten punkt i dodać nowy ze zmienionym kolorem, nie dałoby się zrobić tak, że najeżdżam na ten punkt i zmieniam barwę w polu wyboru koloru ? ogólnie świetnie działa ten sterownik
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się