kwiq Opublikowano 3 Stycznia 2017 #71 Opublikowano 3 Stycznia 2017 Ciesz się że masz trzy bo u mnie jest około sześciu
deccorativo Opublikowano 3 Stycznia 2017 #72 Opublikowano 3 Stycznia 2017 To są skutki zbędnej rozbudowy sterownika światła o funkcje zupełnie do tego zbędne ,czyli różne czuwaki w tym : temperatury, przegrzania i dziesiątki innych wodotrysków. Zawsze coś się poprzestawia i zamiast sterować cyklem dobowym oświetlenia to warczy, pika i buczy albo się zawiesi i nie świeci wcale. Romku wiem że cię naciskali entuzjaści smartfona z funkcją sterownika RGBW za 100 zł i dałeś się ponieść a powinno być tak: - zrobisz zwarcie - to się wyłączy i świeci czerwona dioda - przeciążysz to ma się spalić by dureń więcej nie podłączał tramwaju do akwarium. Mam dwa sterowniki Romka - jeden z pierwszych który trzeba rozbierać by podłączyć przewody i chyba wersja druga że już łączysz bez rozbierania i od 9V-38V , bez tych pikaczy, updatejtów i migających światełek od nacisknia raz albo dwa albo raz długo lub 5razy krótko. Oba działają rewelacyjnie - ale tylko światłem RGBW sterują robiąc świt, dzień, zmierz i noc a potem ciemność i tak w koło macieju i jestem zadowolony - bardzo.
kwiq Opublikowano 3 Stycznia 2017 #73 Opublikowano 3 Stycznia 2017 (edytowane) U mnie niestety co godzinę tak: Sterownik specjalnie tak ustawiłem aby było widać czy coś miga podczas pikania. Normalnie leży sobie spokojnie na półce. W nocy troszkę mało komfortowo. EDIT: dostałem info od Pana Romana: " Proszę sprawdzić którą wersję sterownika ma Pan (chodzi o wersję firmware). Prawdopodobnie ma Pan wersję firmawere 2.6 w której był błąd (skutkujący piszczeniem co godzinę). Proszę zaktualizować do najnowszej wersji (2.7). Procedura uaktualnienia jest opisana w instrukcji użytkownika. Powinno pomóc." Zobaczymy czy pomoże Edytowane 3 Stycznia 2017 przez kwiq
kwiq Opublikowano 3 Stycznia 2017 #74 Opublikowano 3 Stycznia 2017 Upgrade firmware do wersji 2.7 rozwiązał problem - już 2h u mnie na nowym bez pikania. Pozdrawiam
Paulstick Opublikowano 3 Stycznia 2017 #75 Opublikowano 3 Stycznia 2017 Upgrade firmware do wersji 2.7 rozwiązał problem - już 2h u mnie na nowym bez pikania. Pozdrawiam Widzialem opisy sterownikow zanim napisalem tutaj. Ja mam wersje 2.7 od poczatku i pika.Sent from my iPhone using Tapatalk
michal_j Opublikowano 3 Stycznia 2017 #76 Opublikowano 3 Stycznia 2017 Może spróbuj wgrać plik startowy i ponownie wgrać oprogramowanie? (chyba będzie do tego potrzebny programator usbasp)
Paulstick Opublikowano 3 Stycznia 2017 #77 Opublikowano 3 Stycznia 2017 Może spróbuj wgrać plik startowy i ponownie wgrać oprogramowanie? (chyba będzie do tego potrzebny programator usbasp) Sprobuje dzis wieczorem po robocie, jesli potrzebuje tego programatora to dupa. Sent from my iPhone using Tapatalk
darkon Opublikowano 3 Stycznia 2017 #78 Opublikowano 3 Stycznia 2017 Nie potrzebny ci programator i nie wgrywasz żadnego pliku startowego, wersja 2.7 idzie po usb.
michal_j Opublikowano 3 Stycznia 2017 #79 Opublikowano 3 Stycznia 2017 plik startowy resetuje sterownik i na pewno nie zaszkodzi jego wgranie
Paulstick Opublikowano 3 Stycznia 2017 #80 Opublikowano 3 Stycznia 2017 Nie potrzebny ci programator i nie wgrywasz żadnego pliku startowego, wersja 2.7 idzie po usb. To zrobilem, chociaz sterownik 2.7 mialem już na dimerze. Programu startowego nie wgrywalemSent from my iPhone using Tapatalk
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się