RomanoLindano Opublikowano 7 Maja 2017 Autor #101 Opublikowano 7 Maja 2017 Ukazała się nowa wersja firmware (3.3). W tej wersji dodana została możliwość symulowania tylko fragmentu doby. Można ustawić od której do której godziny ma przebiegać symulacja. Druga dodana funkcja, to możliwość włączenia tryby demo (powtarzająca się symulacja doby w ciągu 1 minuty). Tryb demo można włączyć i wyłączyć tylko poprzez konsolę tekstową (nie ma takiej opcji w interfejsie graficznym). Szczegóły w instrukcji użytkownika. Pozdrawiam Romek
marcin73m Opublikowano 8 Maja 2017 #102 Opublikowano 8 Maja 2017 15 godzin temu, RomanoLindano napisał: W tej wersji dodana została możliwość symulowania tylko fragmentu doby. Można ustawić od której do której godziny ma przebiegać symulacja. super, brakowało mi tego
deccorativo Opublikowano 29 Lipca 2017 #103 Opublikowano 29 Lipca 2017 A ja napiszę swoje uwagi do najstarszej wersji sterownika jeszcze tego w dużym pudełku i by podłączyć kabelki trzeba go rozkręcać. To jedna z pierwszych sztuk sprzedanych przez Romka - pracuje u mnie już 2-3 lata i nie pamiętam dokładnie od kiedy. Ta wersja nie ma żadnych bajerów i wodotrysków za to ma wadę - gubi zegar czasu rzeczywistego. W następnych modelach już to usunięto i to też sprawdziłem bo kupiłem już kilka innych sterowników w tym kilka tygodni temu tą wersję najnowszą i te nie mają już tej wady ale pierwsze mają. Konsekwencje tego zgubienia zegara są uciążliwe - trzeba podłączać komputer i wgrywać czas a jak tego się nie zrobi to sterownik potrafi w ogóle nie obudzić się rano albo nie pójść spać wieczorem . Dziś doszła trzecia "funkcja" cykliczne migotanie wszystkimi kanałami na raz która znika po podłączeniu komputera do sterownika, jak odłączysz -powraca albo i nie. Na razie się uspokoiło ale widać czas robi swoje.
RomanoLindano Opublikowano 4 Września 2017 Autor #104 Opublikowano 4 Września 2017 (edytowane) Od wprowadzenia pierwszej wersji sterownika właśnie mijają 2 lata. Wiadomo, pierwsze sztuki miały swoje błędy. Aktualna wersja jest już dużo bardziej dopracowana. Z okazji drugiej rocznicy przygotowałem promocję. Do końca września rabat 5% dla zarejestrowanych klientów (nie dotyczy Klubowiczów, bo oni i tak mają 15% rabatu, ani osób kupujących bez rejestracji w sklepie). Pozdrawiam Romek Edytowane 4 Września 2017 przez RomanoLindano
szczep85 Opublikowano 4 Września 2017 #105 Opublikowano 4 Września 2017 A ja mam takie pytanie czy u was działa symulacja oświetlenia w zadanym czasie jak chcecie coś przetestować. Mam najnowszą wersję 3.3 i nie działa:-( Ma ktoś też tak.
RomanoLindano Opublikowano 4 Września 2017 Autor #106 Opublikowano 4 Września 2017 Wgrałeś najnowszy firmware? Sprawdzę wieczorem, ale powinno działać. Trzeba tylko zaktualizować firmware, bo samo zaktualizowanie aplikacji to za mało.
RomanoLindano Opublikowano 4 Września 2017 Autor #108 Opublikowano 4 Września 2017 Przeczytać instrukcję użytkownika tam jest opisane jak aktualizuje się firmware. To prosta operacja, zajmuje ze 2 minuty. Instrukcja użytkownika dostępna jest w głównym oknie aplikacji, tam też jest wejście do aktualizacji firmware.
szczep85 Opublikowano 8 Września 2017 #109 Opublikowano 8 Września 2017 Wgrałem firmware 3,3 i nadal symulacji nie mogę zrobić od danej godziny
RomanoLindano Opublikowano 24 Października 2017 Autor #110 Opublikowano 24 Października 2017 Od dziś do odwołania rabat 20% dla wszystkich na sterowniki. Aktualnie sterownik dostępny jest w trzech wersjach obudowy (docelowo zostają dwie) w cenie od 123,84 do 139,84.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się