RomanoLindano Opublikowano 23 Lutego 2016 #1 Opublikowano 23 Lutego 2016 Witam, Jak pewnie wiecie moja firma (Palabras) została oficjalnym partnerem Klubu Malawi. Osobiście jako osoba fizyczna zostałem też członkiem Klubu, bo uważam, że należy wspierać takie inicjatywy i otrzymałem od Was tak dużo pomocy przy tworzeniu sterownika do oświetlenia LedDimmerPro. Wszyscy klubowicze mają 15% rabatu na zakup sterownika a w przyszłości może także innych gadżetów. Rabat dotyczy tylko członków Klubu Malawi, którzy mają aktywne i opłacone konto a nie wszystkich użytkowników forum. W tej chwili kończy się powoli pierwsza partia sterowników i możliwe, że będzie krótka przerwa dostępności sterownika. Po prostu nie przewidziałem, że będzie taki popyt (i to z miesiąca na miesiąc coraz większy). Zainteresowanych zakupem członków Klubu Malawi zapraszam do kontaktu na PW. Pozostałych użytkowników zachęcam do przystąpienia do klubu i zakupu z rabatem. Pozdrawiam Romek 3
RomanoLindano Opublikowano 17 Marca 2016 Autor #2 Opublikowano 17 Marca 2016 Chętnych do zakupów sterownika zapraszam do nowo otwartego sklepu: http://sklep.palabras.pl Na razie jest tylko jeden produkt. Aktualnie zostało 16 szt. sterowników i będzie dłuższa przerwa w dostawie. Przygotowywana jest nowa wersja sterownika. Szerzej o tym w oddzielnym temacie: http://forum.klub-malawi.pl/sterownik-led-nowa-wersja-t26781.html 1
Wisz Opublikowano 24 Marca 2016 #3 Opublikowano 24 Marca 2016 Dzisiaj dotarł do mnie sterownik oraz moduły. Podłączyłem, działa super. Dziękuję, Romano!
RomanoLindano Opublikowano 3 Maja 2016 Autor #4 Opublikowano 3 Maja 2016 Wszystkie zamówienia promocyjne (tzw. przedsprzedaż) zostały już wysłane. Aktualnie sterowniki są dostępne praktycznie "od ręki". Proszę też aktualnych użytkowników o recenzje w sklepie. Chętnie też wysłucham pomysłów na temat tego, co można poprawić. Aktualnie tematy do zrobienia: - możliwość wprowadzania ustawień "offline" i późniejszego wgrania do sterownika - widok wszystkich kanałów na jednym wykresie - podgląd oświetlenia "live", czyli zmieniamy i od razu widzimy w akwarium jak to wygląda - startowanie symulacji od danej godziny - zmiana obudowy na solidniejszą (ten temat na razie odkładam, ale nie zapominam) - możliwość nazywania kanałów Jak coś jeszcze, to dajcie znać. Nowe funkcje będą się pojawiały w aplikacji, ale część z nich (większość?) będzie wymagała wgrania nowej wersji "firmware". Jest to możliwe w sterownikach V2 (złącze na obudowie). Jak będzie co wgrywać, to przygotuję odpowiednią opcję w aplikacji. Potrzebny będzie do tego też programator USBASP (do nabycia w cenie około 15 zł w różnych miejscach w sieci, w moim sklepie też się na dniach pojawi). Jeszcze raz bardzo proszę o dodanie opinii w sklepie. Pozdrawiam Romek 1
stan Opublikowano 4 Maja 2016 #5 Opublikowano 4 Maja 2016 Mam i ja ten sterownik, super sprawa i wart swoich pieniędzy. Bardzo łatwy w obsłudze. Polecam
RomanoLindano Opublikowano 9 Maja 2016 Autor #6 Opublikowano 9 Maja 2016 Zmieniony został projekt obudowy sterownika. Teraz jest jeszcze mniejsza. Wysokość zmniejszona do 20 mm, ale nie to jest główną zaletą nowego projektu obudowy. Zostało poprawione mocowanie gniazda USB. Jest ono zabezpieczone z tyłu przed wepchnięciem do środka. W sklepie pojawiły się też nowe kolorowe obudowy (na razie niebieska i żółta). Przy zakupie sterownika można sobie kupić taką obudowę zamiast standardowej (w cenie 5 zł) lub kupić oddzielnie (dodatkowo) za 12 zł. Pojawiły się też w sprzedaży akcesoria do sterownika (kable micro USB i programator do wgrywania nowego oprogramowania systemowego na sterownik). W najbliższym czasie planuję prace rozwojowe w oprogramowaniu sterownika. Możliwe zmiany opisałem w poprzednim poście. Planuję też wprowadzenie rejestrowania zużycia energii (po wprowadzeniu mocy na poszczególnych kanałach). 4
Pleziorro Opublikowano 9 Maja 2016 #7 Opublikowano 9 Maja 2016 Chyba się skuszę po tą nowszą obudowę, nie wiem po co, sterownik działa i od czasu ustawienia parametrów nie wpinałem kabla ale z drugiej strony to tylko 12zł.
RomanoLindano Opublikowano 11 Maja 2016 Autor #8 Opublikowano 11 Maja 2016 Zmieniła się specyfikacja sterownika: maksymalne obciążenie 12A (5A kanał) - było 15A (5A kanał) - użyte złącza mają maksymalne obciążenie 12A i nie można przekraczać tego obciążenia, bo się topią. czujniki są w standardzie, ale cena wzrosła o 10 zł (czujniki kosztowały 15 zł) - podyktowane jest to zabezpieczeniem przed spaleniem sterownika i szkodami jakie może to wyrządzić. Niestety zdarzyły się przypadki (nieumyślnego) przeciążania sterownika. Ograniczenie do 12A jest zmianą, która może nie odpowiadać niektórym użytkownikom, którzy nabyli już sterownik. W takim przypadku przyjmę zwrot (łącznie z kosztami przesyłki). Proszę o kontakt przez sklep.
stan Opublikowano 19 Maja 2016 #9 Opublikowano 19 Maja 2016 Mam szybkie pytanie. Jak zlikwidować co godzinne pikanie sterownika. Słaby temat jak tak pika w nocy ;-), pomijając fakt że potrzebne to pikanie ono jest jak koszula w.... ;-)
Pleziorro Opublikowano 19 Maja 2016 #10 Opublikowano 19 Maja 2016 A co Tobie drogi kolego pika ? bo mi nic nie pika, może jesteś w jakimś trybie awaryjnym czy cóś ? wiem, że jest opcja wyłączenia diody, może informować o pracy urządzenia, bądź może być wyłączona, nie pamiętam czy tam była też opcja włącz/wyłącz sygnał dźwiękowy, a nie sprawdzę teraz bo jestem w robocie. Zobacz, może to właściwy trop.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się