spiochu Opublikowano 4 Listopada 2016 #31 Opublikowano 4 Listopada 2016 Mogę użyczyć programatora (kupiony u Romka) jakby co to wezmę do Pokrzywnej to się podzielicie. Kolega nie rzucał słów na wiatr i dostałem od niego programator usbasp za free z prośbą abym po użyciu przekazał go dalej. Co niniejszym czynię. Kto chętny niech się do mnie zgłosi na PW z adresem do wysyłki. Wyślę na swój koszt z zastrzeżeniem i prośbą, żeby potem programator wysłać kolejnej chętniej osobie. Niech to będzie łańcuszek szczęśliwego przeprogramowania Wysłane z telefonu 1
RomanoLindano Opublikowano 13 Listopada 2016 Autor #32 Opublikowano 13 Listopada 2016 Nowa wersja sterownika już w sprzedaży. Oficjalna cena to 144,80 (brutto), ale: - 130,32 - dla wszystkich kupujących do 24 grudnia rabat pod choinkę (10%) - od razu uwzględnione w cenie sterownika - 123,08 - dla KLUBOWICZÓW - cały czas 15% rabatu - 108,60 - dla tych, którzy zdecydują się na zakup nowego sterownika a mają już sterownik w wersji 1 (pierwsza seria w dużej obudowie) - dodatkowy rabat, tylko do 24 grudnia. Rabat można samodzielnie dodać w koszyku, pojawia się automatycznie. Rabat dostępny jest tylko raz. Rabat przysługuje TYLKO osobom, które kupiły sterownik z pierwszej serii. Uprawnienia do rabatu będą weryfikowane. - 107,91 - rabat 10% na ostatnie 3 sztuki sterownika w wersji 2. Zapraszam do zakupów. Przypominam, że promocje kończą się o północy 24 grudnia.
darkmen72 Opublikowano 15 Listopada 2016 #33 Opublikowano 15 Listopada 2016 A jak użytkownik pierwszej wersji może zrealizować rabat jeżeli się nie rejestrował na stronie sklepu lub kupił sterownik poprzez serwis aukcyjny?Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
Merlot Opublikowano 15 Listopada 2016 #34 Opublikowano 15 Listopada 2016 (edytowane) 18 minut temu, darkmen72 napisał: A jak użytkownik pierwszej wersji może zrealizować rabat jeżeli się nie rejestrował na stronie sklepu lub kupił sterownik poprzez serwis aukcyjny? Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka Jest wyraźnie napisane w pierwszym poscie "Wszyscy klubowicze mają 15% rabatu" niestety nie dotyczy to użytkowników Edytowane 15 Listopada 2016 przez Merlot
darkmen72 Opublikowano 15 Listopada 2016 #35 Opublikowano 15 Listopada 2016 To się zgadza ale w poście nr 32 jest też kwota 108,60 dla tych co kupią nowy sterownik a mają już kupiony w wersji piewszej. Więc proszę czytaj co napisałem.Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
Merlot Opublikowano 15 Listopada 2016 #36 Opublikowano 15 Listopada 2016 5 minut temu, darkmen72 napisał: To się zgadza ale w poście nr 32 jest też kwota 108,60 dla tych co kupią nowy sterownik a mają już kupiony w wersji piewszej. Więc proszę czytaj co napisałem. Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka Racja, przeoczyłem ten post, napisz może do Romka PW, tak pewnie będzie najszybciej 1
RomanoLindano Opublikowano 15 Listopada 2016 Autor #37 Opublikowano 15 Listopada 2016 Proszę się zarejestrować w sklepie i przy zakupie dodać do koszyka kod rabatowy. Na każdy zakupiony sterownik była wystawiona faktura, więc łatwo sprawdzę czy taka osoba kupowała starą wersję sterownika i czy przysługuje rabat. 1
spiochu Opublikowano 22 Listopada 2016 #38 Opublikowano 22 Listopada 2016 Kolega nie rzucał słów na wiatr i dostałem od niego programator usbasp za free z prośbą abym po użyciu przekazał go dalej. Co niniejszym czynię. Kto chętny niech się do mnie zgłosi na PW z adresem do wysyłki. Wyślę na swój koszt z zastrzeżeniem i prośbą, żeby potem programator wysłać kolejnej chętniej osobie. Niech to będzie łańcuszek szczęśliwego przeprogramowania Wysłane z telefonu Programator pojechał do kolegi maqus Wysłane z telefonu
bobanr Opublikowano 23 Listopada 2016 #39 Opublikowano 23 Listopada 2016 Co tak naprawdę daje ten programator? Posiadam wersję 2 sterownika.
Pleziorro Opublikowano 23 Listopada 2016 #40 Opublikowano 23 Listopada 2016 Programator służy do zaktualizowania firmware urządzenia, po aktualizacji dalsze poprawki będą już wgrywane poprzez usb.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się