luk5007 Opublikowano 6 Października 2013 #11 Opublikowano 6 Października 2013 Ja też już bym nic nie grzebał zalał, i kombinował obsadę. Też to przyznam że całkiem ciekawy baniak się zapowiada:)
JEFFIK Opublikowano 6 Października 2013 #13 Opublikowano 6 Października 2013 Te zmiany wysokości podłoża i ciekawe rozmieszczenie kambuli robi z niego ciekawy baniaczek:)
Maciej Opublikowano 6 Października 2013 #14 Opublikowano 6 Października 2013 Bardzo ładne szkło. Mbuna będzie miała raj.
cmyk Opublikowano 6 Października 2013 #15 Opublikowano 6 Października 2013 super zawsze podobały mi się że się tak wyrażę wypiętrzone zbiorniki, ja bym nic nie zmieniał a nawet powiedział więcej nie zalewaj zrób kilka kresek na piasku i zostaw tak. Japończykom ten układ spodoba się lubią te klimaty;)
bobanr Opublikowano 6 Października 2013 #16 Opublikowano 6 Października 2013 Przy oświetleniu tego typu rezygnujemy z pokrywy. Czy w zamian za to dajemy szkło, czy zbiornik zostawiamy otwarty? Powodzenia w doborze obsady.
kuszand Opublikowano 6 Października 2013 #17 Opublikowano 6 Października 2013 Naprawdę świetnie to wygląda. Mam pytanie co do oświetlenia. Jak masz te naświetlacze zainstalowane? Sam się przymierzam do takich, ale nie do końca mam wizję jak je zawiesić i jak pociągnąć kable aby to jakoś wyglądało. Może cykniesz fotkę?
nabe Opublikowano 6 Października 2013 #18 Opublikowano 6 Października 2013 Przy oświetleniu tego typu rezygnujemy z pokrywy. Czy w zamian za to dajemy szkło, czy zbiornik zostawiamy otwarty? Powodzenia w doborze obsady. Gorąco zachęcam do przykrycia albo zabezpieczenia przez dodanie korony.Znalezienie któregoś dnia ulubionej ryby na podłodze jest bardzo możliwe.
stan Opublikowano 6 Października 2013 #19 Opublikowano 6 Października 2013 Oczywiście, że jak najbardziej halogeny led można pakować pod pokrywę !
jesiotr Opublikowano 6 Października 2013 Autor #20 Opublikowano 6 Października 2013 Ja stawiam na otwarty zbiornik wcześniej miałem 200l i tez bez pokrywy i nigdy ryby na podłodze nie znalazłem. A co do mocowania oświetlenia to sam zmontowałem stelaż wstawię jutro zdjęcie jak to wygląda. Szczerze mówiąc trochę się balem tych halogenów LED nie bylem do nich przekonany i myślałem o HQI ale teraz jestem zadowolony jak zobaczyłem jak one świecą.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się