tom77 Opublikowano 24 Października 2013 #31 Opublikowano 24 Października 2013 Z pełną determinacją namawiam Cię do wyciągnięcia dużego trójkątnego kamienia (małego już wyciągnąłeś) oraz przesunięcia oświetlenia trochę do przodu. Nie marudziłbym, gdyby akwarium mi się nie podobało;) PS. Mam już następnego kandydata (do wyciągania), ale najpierw trzeba by powiedzieć "a"
jesiotr Opublikowano 25 Października 2013 Autor #32 Opublikowano 25 Października 2013 Szczerze to myślałem żeby go wyciągnąć ale bałem się że będzie pusto bardzo z przodu. A ten drugi to który?
Perez666 Opublikowano 25 Października 2013 #33 Opublikowano 25 Października 2013 Nic nie wyciągaj! Jest świetnie
marek_z_81 Opublikowano 25 Października 2013 #34 Opublikowano 25 Października 2013 Też tak uważam chociaż bałbym się o ten z prawej, ten "kwadratowy"
aarset Opublikowano 25 Października 2013 #35 Opublikowano 25 Października 2013 Zimno i mroczno, moje klimaty Gratulacje.
tom77 Opublikowano 25 Października 2013 #36 Opublikowano 25 Października 2013 A ten drugi to który? Poprzednio myślałem o dwóch kamieniach "zawężających przełęcz", ale teraz skłaniałbym się ku małemu kamykowi w samym środku zbiornika. Ale przede wszystkim wyjąłbym ten trójkątny i wtedy jeszcze raz na spokojnie przyjrzałbym się całości. Wyciągaj trójkątny! Będzie świetniej;)
nabe Opublikowano 25 Października 2013 #37 Opublikowano 25 Października 2013 Jest ogień. Zostaw jak jest, zarybiaj
jesiotr Opublikowano 27 Października 2013 Autor #38 Opublikowano 27 Października 2013 Ten mały na środku musi zostać bo podpiera ten ogromniasty, więc nic się nie da zrobić. Zostawię resztę tak jak jest już nic nie będę zmieniał czekam jak woda dojrzeje. I biorę się za wybór obsady bo jeszcze nie zdecydowałem
thaz Opublikowano 28 Października 2013 #39 Opublikowano 28 Października 2013 jest ładnie, zalewaj - ciekawy jestem czy piasek nie za mocno się obsunie jak już będzie zalane. EDIT: miniaturka była tak mała, że nie zauważyłem że już zalany! Super jest jestem pod mega wrażeniem!
jesiotr Opublikowano 28 Października 2013 Autor #40 Opublikowano 28 Października 2013 no przecież już zalane jest od 2 tygodni, i nic się nie obsunęło
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się