tom77 Opublikowano 6 Października 2013 #21 Opublikowano 6 Października 2013 Akwarium podoba mi się bardzo, mimo że jeszcze nie dokończone (tło, lewa strona). Z tej aranżacji co już jest, ująłbym dwa trójkątne kamienie (mały z przodu, przed największym głazem i większy trochę z lewej, też z przodu). Poszerzyłbym perspektywę (przełęcz) na środku, zabierając dwa kamienie bezpośrednio po lewej od największego głazu. Zastanowiłbym się też nad dużym głazem z przodu prawej strony. Pasuje bardzo dobrze, ale bez niego może byłoby jeszcze lepiej. Wyraźny spadek piasku trudno będzie utrzymać, trzeba będzie trochę temu "pomagać". Nie wiem czego dokładnie brakuje z lewej strony. Ale na pewno piasku. Jeszcze jedno - oświetlenie przesunąłbym trochę do przodu.
jesiotr Opublikowano 6 Października 2013 Autor #22 Opublikowano 6 Października 2013 No właśnie ta lewa strona też mi nie pasuje, ale może te 2 trójkątne kamienie jakoś tam zagospodaruje, a ta "przełęcz" tylko się wydaje taka mała od przodu bo ona skosem wchodzi do tylu i jak się z boku patrzy to szeroka jest. Dodałem fotki stelażu pod lampy
jesiotr Opublikowano 24 Października 2013 Autor #23 Opublikowano 24 Października 2013 Akwa już zalane tak o to się prezentuje. Teraz pozostała tylko kwestia obsady... 1
gregor Opublikowano 24 Października 2013 #24 Opublikowano 24 Października 2013 Ładny aranż,podoba mi się!
stan Opublikowano 24 Października 2013 #25 Opublikowano 24 Października 2013 Fajnie Ci to wyszło ! Gratulacje
pablojogi Opublikowano 24 Października 2013 #26 Opublikowano 24 Października 2013 wow nieźle kolego:-)
Bourbon Kid Opublikowano 24 Października 2013 #27 Opublikowano 24 Października 2013 Kawał dobrej roboty, pozazdrościć tylko tego widoku na co dzień
jesiotr Opublikowano 24 Października 2013 Autor #28 Opublikowano 24 Października 2013 Zdjęcie trochę liche następnym razem postaram się o lepsze. A co do widoku to narazie woda i skały. Jak dojrzeje to i będą ryby pływać to się okaże tak naprawdę jak wyszło
Guban88 Opublikowano 24 Października 2013 #29 Opublikowano 24 Października 2013 Akwa kozaczek [300] Malawi
slawekp Opublikowano 24 Października 2013 #30 Opublikowano 24 Października 2013 Super ułożenie kamieni podoba mi się, mnie też czeka aranżacja zbiornika ciekawe jak mnie to pójdzie. Pozazdrościć zdolności.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się