Robson79 Opublikowano 4 Lipca 2017 #111 Opublikowano 4 Lipca 2017 No i super ? Fajnie to wszystko się komponuje więc pozostaje życzyć Ci samych przyjemnych chwil spędzonych przed akwarium... ?
jesiotr Opublikowano 8 Lipca 2017 Autor #114 Opublikowano 8 Lipca 2017 Wstawiam obiecane zdjęcie lepszej jakości 1 7
Mortis Opublikowano 8 Lipca 2017 #116 Opublikowano 8 Lipca 2017 I z 450 l można zrobić zajefajny aranż. Gratulacje.
egon44 Opublikowano 8 Lipca 2017 #117 Opublikowano 8 Lipca 2017 Dnia 4.06.2017 o 08:21, jesiotr napisał: Akwarium skończone i zalane woda jeszcze muszę tylko pomalować wylot z narurowca bo bije po oczach biała rura poniżej wstawiam zdjęcie Dnia 4.07.2017 o 20:53, jesiotr napisał: 4 minuty temu, jesiotr napisał: Wstawiam obiecane zdjęcie lepszej jakości Jest kolosalna różnica Bardzo ładny zbiornik!
jesiotr Opublikowano 8 Lipca 2017 Autor #118 Opublikowano 8 Lipca 2017 Może ta różnica wynika z tego ze to ostatnie zdjęcie zrobione jest lustrzanka a poprzednie na szybko telefonem ale napewno zatarła się różnica pomiędzy tłem i kamieniami bo trochę piasku osiadło na tle. Dziękuje za miłe słowa teraz pozostaje mi tylko obserwować rybki
egon44 Opublikowano 8 Lipca 2017 #119 Opublikowano 8 Lipca 2017 Tak czy inaczej piasek który osiadł na tle dodał jeszcze bardziej zbiornikowi uroku a będzie jeszcze lepiej jak dojdą glony Życzę wytrwałości i pięknych widoków z obserwacji rybek Pozdrawiam
lukas1987 Opublikowano 8 Lipca 2017 #120 Opublikowano 8 Lipca 2017 (edytowane) Kawał dobrej roboty Masz może fotki z produkcji tła? Edytowane 8 Lipca 2017 przez lukas1987
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się