egon44 Opublikowano 28 Maja 2017 #101 Opublikowano 28 Maja 2017 1 minutę temu, bisti30 napisał: opropo tla kupione czy robione ? pozdrawiam Poczytaj wcześniejsze posty
jesiotr Opublikowano 4 Czerwca 2017 Autor #102 Opublikowano 4 Czerwca 2017 Akwarium skończone i zalane woda jeszcze muszę tylko pomalować wylot z narurowca bo bije po oczach biała rura poniżej wstawiam zdjęcie 2
egon44 Opublikowano 4 Czerwca 2017 #103 Opublikowano 4 Czerwca 2017 Bardzo ładna aranżacja ale moim zdaniem dodałbym jeszcze więcej kamoli coś w stylu jak miałeś zrobione w 1 poście tego tematu Ostateczna decyzja i tak należy do Ciebie Co do wylotu z narurowca to czarna rurka termokurczliwa załatwi sprawę...
pozner Opublikowano 4 Czerwca 2017 #104 Opublikowano 4 Czerwca 2017 2 godziny temu, egon44 napisał: Bardzo ładna aranżacja ale moim zdaniem dodałbym jeszcze więcej kamoli coś w stylu jak miałeś zrobione w 1 poście tego tematu Popieram, chyba że planujesz non-mbunę.
lukas1987 Opublikowano 4 Czerwca 2017 #105 Opublikowano 4 Czerwca 2017 Idealna aranżacja pod małą non-mbunę
jesiotr Opublikowano 4 Lipca 2017 Autor #106 Opublikowano 4 Lipca 2017 (edytowane) Akwarium wykoncu dojrzało. Przepraszam za jakość zdjęcia cykane telefonem na szybko postaram się jutro zrobić coś lepszego Obsada M.zebra gold Kawanga 1/2 samice OB L. trewawasae manda 6szt P. maingano 10 szt Ch. saulosi 12 szt Edytowane 4 Lipca 2017 przez jesiotr 5
eljot Opublikowano 4 Lipca 2017 #108 Opublikowano 4 Lipca 2017 No i extra, świetnie skomponowane tło z kamieniami. Nie bardzo widać ale zapewne już samce znalazły miejsca na rewiry.
lukas1987 Opublikowano 4 Lipca 2017 #110 Opublikowano 4 Lipca 2017 (edytowane) Super ? Edytowane 4 Lipca 2017 przez lukas1987
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się