rzeczywiście jeśli chodzi o moc to jest super, jednak wszystko zależy w którym miejscu ten filtr jest - jeżeli w kominie, jeżeli jest obudowany lub dmucha od razu w zasłaniający kamień to strumień się rozbija i nie ma takiego zamętu, mnie strasznie wkurza że duża ilość filtrów mechanicznych ma za słaby przepływ i słabo zbiera więc lubię "upgreidować" filtr ale mieć zapas mocy. Jednak czester ma rację że resun w 240 potrafi nieźle zamieszać.
Ja mam w kominie tego resuna i wcale nie ma duzych dziur:) Wszystko byłoby ok gdyby miał regulacje ale ze nie ma niestety trzeba kupować na styk.