koteczek555 Opublikowano 11 Kwietnia 2009 Autor #61 Opublikowano 11 Kwietnia 2009 Oki dzięki. Kurcze, żeby tylko już nie wróciły
koteczek555 Opublikowano 16 Kwietnia 2009 Autor #62 Opublikowano 16 Kwietnia 2009 No dziś w 9-tym dniu zdjęłam kocyk, podmieniłam 50l wody, wypłukałam kubeł, włożyłam węgiel (z tym był trochę problem, bo nie chciał cały wejść i trzeba było trochę mniej dać). W kubełku straasznie dużo glonów pływało, a niby jest założony prefiltr No i jakie moje zaskoczenie jak zdjęłam już kocyk, patrzę na rybki, a młoda 3,5 cm samiczka mphangi inkubuje Myślicie, że mogę trzymać ten węgiel 2 tyg, bo bardziej by mi to odpowiadało. Świecić jak czester zalecał zacznę za tydzień tylko od ilu godz zacząć?
mutra Opublikowano 16 Kwietnia 2009 #63 Opublikowano 16 Kwietnia 2009 W kubełku straasznie dużo glonów pływało, a niby jest założony prefiltr jeżeli te "glony" były brązowe to prawdopodobnie nie glony tylko bakterie współtworzące "złoże" o którym wszyscy tak dużo mówią
koteczek555 Opublikowano 16 Kwietnia 2009 Autor #64 Opublikowano 16 Kwietnia 2009 One były ciemnozielone, pełno tego pływało
koteczek555 Opublikowano 20 Kwietnia 2009 Autor #65 Opublikowano 20 Kwietnia 2009 Jak myślicie mogę już zacząć świecić jedną świetlówką a od czwartku dołączyć drugą? I od ilu godz zacząć?
Drak Opublikowano 20 Kwietnia 2009 #66 Opublikowano 20 Kwietnia 2009 A na jakiej podstawie tak kategorycznie stwierdziliście że to sinice?
Nuroslaw Opublikowano 21 Kwietnia 2009 #67 Opublikowano 21 Kwietnia 2009 Myślicie, że mogę trzymać ten węgiel 2 tyg, bo bardziej by mi to odpowiadało. Świecić jak czester zalecał zacznę za tydzień tylko od ilu godz zacząć? nie, 3 dni. potem jak chcesz włóż świeży wkład węglowy i ten możesz trzymac 2 tyg, miesiąc, zależnie czy chcesz aby działał aktywnie, czy jako złoże biologiczne.
koteczek555 Opublikowano 21 Kwietnia 2009 Autor #68 Opublikowano 21 Kwietnia 2009 Przecież ten jest nowy
Nuroslaw Opublikowano 22 Kwietnia 2009 #69 Opublikowano 22 Kwietnia 2009 jeśli używasz węgiel do usuwania leków, to nie trzymałbym go w akwarium dłużej niż jest to konieczne.teoretycznie nie powinien nic zwracać do wody, więc mogłabyś go trzymać spokojnie dwa tygodnie w akwarium. Ale osobiście, nie robiłbym tego.
norbitek Opublikowano 23 Kwietnia 2009 #70 Opublikowano 23 Kwietnia 2009 A na jakiej podstawie tak kategorycznie stwierdziliście że to sinice? Też mnie to zastanawia.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się