egon44 Opublikowano 8 Grudnia 2016 #41 Opublikowano 8 Grudnia 2016 17 minut temu, marcin73m napisał: Co to za piach? fajnie wygląda, szukam czegoś podobnego. Myślę że to piach z żwirowni o mieszanej granulacji... Mam podobny u siebie w zbiorniku,może cię zainteresuje
marcin73m Opublikowano 8 Grudnia 2016 #42 Opublikowano 8 Grudnia 2016 No Twój Andrzeju to jest ideał. Właśnie o taką mieszaną granulację mi chodzi. Kolor też świetny, chociaż to akurat można światełkiem wyregulować
jaras Opublikowano 8 Grudnia 2016 Autor #43 Opublikowano 8 Grudnia 2016 Ten piach to Wisła Panie Jedź do Fordonu tam jest żwirownia przy moście jak powiesz ile potrzebujesz to dostaniesz gratis. Chyba, że bliżej Ci do Lisiego Ogona zostało mi kilka ton po budowie 1
marcin73m Opublikowano 9 Grudnia 2016 #44 Opublikowano 9 Grudnia 2016 13 godzin temu, jaras napisał: Jedź do Fordonu tam jest żwirownia przy moście Takiej informacji potrzebowałem.. Pod most mam zdecydowanie bliżej. Ale nie wykluczam, że będąc kiedyś przejazdem na Lisim..
Pleziorro Opublikowano 9 Grudnia 2016 #45 Opublikowano 9 Grudnia 2016 A jeszcze zabiorę głos w sprawie pływania po lewej stronie Zdradź nam sekret z której strony sypiesz paszę rybom i czemu zawsze z lewej strony ? ps. Baniak na medal ! ale to już pisałem
rosa1986 Opublikowano 9 Grudnia 2016 #46 Opublikowano 9 Grudnia 2016 19 minut temu, Pleziorro napisał: A jeszcze zabiorę głos w sprawie pływania po lewej stronie Zdradź nam sekret z której strony sypiesz paszę rybom i czemu zawsze z lewej strony ? ps. Baniak na medal ! ale to już pisałem Rafale ja sypię z prawej, falownik mam z lewej, a ryby pływają po całym akwarium . Wydaje mi się, że jeszcze się u kolegi nie przyzwyczaiły. A u Piotrka to może nawyki z mniejszego akwarium A zbiornik kolegi @jaraspiękny
Pleziorro Opublikowano 9 Grudnia 2016 #47 Opublikowano 9 Grudnia 2016 A widzisz, jakie kulturalne, bo moje to wiecznie głodne i zawsze jak spojrzę to pływają po lewej a po lewej karmię, natomiast w 280 karmię z prawej i zgadnij gdzie wszystkie Sauloski najczęściej pływają
rosa1986 Opublikowano 9 Grudnia 2016 #48 Opublikowano 9 Grudnia 2016 Godzinę temu, Pleziorro napisał: A widzisz, jakie kulturalne, bo moje to wiecznie głodne i zawsze jak spojrzę to pływają po lewej a po lewej karmię, natomiast w 280 karmię z prawej i zgadnij gdzie wszystkie Sauloski najczęściej pływają A no jeśli chociaż troszkę zbliżę się do akwarium to całkiem inna sprawa . Poprzednia wypowiedź dotyczyła obserwacji z pewnej odległości
spiochu Opublikowano 9 Grudnia 2016 #49 Opublikowano 9 Grudnia 2016 Hej, moje uciekają Nic to, jutro przybędą Protki i Acei, może ośmielą starych bywalców Przepraszam za off-top w wątku kolegi... Wysłane z telefonu
jaras Opublikowano 9 Grudnia 2016 Autor #50 Opublikowano 9 Grudnia 2016 (edytowane) Może trochę za wcześnie napisałem z tym pływaniem po lewej. Karmię po środku. Nowa obsada dopiero trzy dni pływa jednak od wczoraj zauważyłem pływanie po całym akwarium. Dzisiaj śmieszna sytuacja- Maingano zebrało się na amory i przegania wszystkie ryby ze swojej lewej części akwarium. W jego rewir wpłynął nic nie wiedzący o amorach Protomelas- Maingano szybko podpłynął do niego stanął nieruchomo przed nim nastroszył się. Po dwóch sekundach zmienił kolor na" śledź" i szybko odpłynął na prawą stronę akwarium pod kasetę. Taki z niego kozak. Dziękuję wszystkim za miłe słowa uznania. Cieszę się, że baniak się podoba Edytowane 10 Grudnia 2016 przez jaras
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się