michal_j Opublikowano 31 Października 2016 #61 Opublikowano 31 Października 2016 po lewej drugi samiec Ci się wybarwia wrzuciłbyś fotkę tego wybarwionego samca ?
marcin73m Opublikowano 31 Października 2016 #62 Opublikowano 31 Października 2016 Świetnie wyszło.. gratulacje
MatiK Opublikowano 31 Października 2016 #63 Opublikowano 31 Października 2016 Co prawda zagłosowałem na Twoje diabelskie mbunarium, ale tylko dlatego, że nie było zbyt dużego wyboru bo nie do końca wszystko mi tam pasuje jeśli mam być szczery... Natomiast to "saulosarium" jest naprawdę świetne i jemu dałbym bez wahania pierwsze miejsce... pogratulować
Pleziorro Opublikowano 31 Października 2016 Autor #64 Opublikowano 31 Października 2016 No cóż bardzo nam miło, bo to tak właściwie akwarium mojego synka Chcieliśmy też bardzo podziękować za pomoc i cenne uwagi przy doborze kamieni, przeglądamy starsze fotki poglądowe i rzeczywiście wyszło super. Fotkę samca śmignę w najbliższych dniach, bo on wciąż blady bardzo, ale pasków ma tyle co potrzeba jeśli o to chodzi. Teraz kontrolujemy No2 bo biologia była przeniesiona ze starego akwarium i stała przez prawie 2 tygodnie w worku foliowym. Ale zdjąłem też przez odsys troszkę wierzchniej warstwy piasku w dużym baniaku i wsypałem tu po wierzchu, wiec jestem raczej spokojny o biologię. W razie czego mam do dyspozycji złoże z dużego ;). Będę wrzucał fotki jak rybcie podrosną, wiem, że wiele osób jest ciekawych co wyrośnie z rybek od Fish Magic :).
marcin73m Opublikowano 31 Października 2016 #65 Opublikowano 31 Października 2016 Godzinę temu, Pleziorro napisał: Będę wrzucał fotki jak rybcie podrosną, wiem, że wiele osób jest ciekawych co wyrośnie z rybek od Fish Magic :). .. jak również z Acei od T-M.. wiem, to nie ten baniak, ale też mógłbyś je pokazać.
szczep85 Opublikowano 7 Listopada 2016 #66 Opublikowano 7 Listopada 2016 Dnia 31.10.2016 o 21:54, marcin73m napisał: .. jak również z Acei od T-M.. wiem, to nie ten baniak, ale też mógłbyś je pokazać. Zobacz na moją galerię . Tam masz Acei od T-M
Pleziorro Opublikowano 12 Listopada 2016 Autor #67 Opublikowano 12 Listopada 2016 Dwa tygodnie od wpuszczenia, rośliny są lekko podkopane, ale jeszcze sie trzymają, nic im nie pomagałem. Ryby rosną i są bardzo ładne, zresztą już @michal_j pięknie je opisał w temacie Fish Magic :). 1
egon44 Opublikowano 12 Listopada 2016 #68 Opublikowano 12 Listopada 2016 Zapowiada się ciekawie w kwestii roślin Poczekamy,zobaczymy
Pleziorro Opublikowano 12 Listopada 2016 Autor #69 Opublikowano 12 Listopada 2016 3 minuty temu, egon44 napisał: Zapowiada się ciekawie w kwestii roślin Poczekamy,zobaczymy Tak patrzę na to zdjęcie i nawet nawet ta donica z Crassula ovata przy filtrze
rosa1986 Opublikowano 12 Listopada 2016 #70 Opublikowano 12 Listopada 2016 1 minutę temu, Pleziorro napisał: Tak patrzę na to zdjęcie i nawet nawet ta donica z Crassula ovata przy filtrze W pierwszej chwili zaczęłam się zastanawiać gdzie jest tło i czy akwarium stoi teraz na przestrzał ?
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się