michal_j Opublikowano 30 Października 2016 #41 Opublikowano 30 Października 2016 (edytowane) dawaj fotki wygląda na to, że będziesz miał jedne z ładniejszych saulosi na forum Edytowane 30 Października 2016 przez michal_j
pozner Opublikowano 30 Października 2016 #42 Opublikowano 30 Października 2016 Lepiej wygląda. Ten duży kamień z lewej strony jakoś przytłaczał i dominował nad całą kompozycją. Dopiero teraz to widać. No to pozostaje cieszyć się rybami
led4grow Opublikowano 30 Października 2016 #43 Opublikowano 30 Października 2016 Jakie oświetlenie zastosowałeś?
Pleziorro Opublikowano 30 Października 2016 Autor #44 Opublikowano 30 Października 2016 Oświetlenie na modułach Samsunga, tylko bez sterownika od romka, po prostu włączane programatorem. W zasadzie to wszystko już było opisane w temacie o Czarnej Perle 1 zmienił się tylko kaseciak i wystrój, obecnie działa mini kasetka i jak na razie woda się szybko klaruje (po grzebaniu w piachu przy sadzeniu roślin wyklarowało w 2h). Zdjęcia będą jak się ryby troszkę oswoją z nowym domem, ale co niecierpliwszym nagrałem filmik, tyko coś mi się telefon faczy :/ jakoś nie ogarnia ostrości. Więc sorki za jakość. 2
egon44 Opublikowano 30 Października 2016 #45 Opublikowano 30 Października 2016 Ile szt Saulosi zakupiłeś? Ja doliczyłem około + - 22szt Widać już tam masz ładnie wybarwionego samca...
Pleziorro Opublikowano 30 Października 2016 Autor #46 Opublikowano 30 Października 2016 26 sztuk do 235l wody, myślę, że optymalnie zakładając redukcję. Jeden samiec jest już prawie wybarwiony, ale ideału mu jeszcze brakuje, jest jeszcze dość blady. Widzę także kolejnego z lekkim odcieniem stali na żółtym kolorze . Natomiast od razu obalam swój mit o tym, że rośliny wytrzymają bo to małe rybki, dziś od rana rozpoczęła się inwazja - kryptonim Vallisineria, ten wybarwiony szarpie zielsko aż miło. No cóż, próbowałem i byłem świadom zagrożenia :). Teraz mogę przyjmować zakłady ile czasu będą rosły, daję im miesiąc kto da mniej /?
spiochu Opublikowano 30 Października 2016 #47 Opublikowano 30 Października 2016 Tydzień to maks. Co jest do wygrania? Wysłane z telefonu
rosa1986 Opublikowano 30 Października 2016 #48 Opublikowano 30 Października 2016 (edytowane) 13 minut temu, Pleziorro napisał: 26 sztuk do 235l wody, myślę, że optymalnie zakładając redukcję. Jak będziesz robił redukcję i będzie do wydania jakiś ładny samiec, a może i samice to ja się piszę na odkupienie . Zamawiam pierwsza, oki? Edytowane 30 Października 2016 przez rosa1986
Pleziorro Opublikowano 30 Października 2016 Autor #49 Opublikowano 30 Października 2016 2 minuty temu, spiochu napisał: Tydzień to maks. Co jest do wygrania? Powiedział bym, że redukcja, ale nie będę koleżance powyżej robił przykrości, skoro chce sobie zaklepać ryby Po raz pierwszy... po raz drugi... sprzedane
egon44 Opublikowano 30 Października 2016 #50 Opublikowano 30 Października 2016 20 minut temu, Pleziorro napisał: Natomiast od razu obalam swój mit o tym, że rośliny wytrzymają bo to małe rybki, dziś od rana rozpoczęła się inwazja - kryptonim Vallisineria, ten wybarwiony szarpie zielsko aż miło. No cóż, próbowałem i byłem świadom zagrożenia :). Teraz mogę przyjmować zakłady ile czasu będą rosły, daję im miesiąc kto da mniej /? A nie mówiłem że roślinki nie zaznają spokoju Ja obstawiam góra dwa tygodnie że po roślinkach zostaną tylko korzenie(oby)
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się